Reklama

 

A wszystko to za sprawą świeżo upieczonych ojców, którzy jako współzałożyciele nowojorskiej marki Built postanowili zaprojektować wyjątkowe akcesoria dla swoich dzieci. W rezultacie również w Polsce dostępna jest już zupełnie nowa kolekcja Built Baby, w której znaleźć możemy torby na spacer z dzieckiem, organizery do wózków, a także przewijaki, zestawy śliniaków oraz etui na smoczek oraz termoopakowania do butelek.

BUILT

 

Built znany jest przede wszystkim ze swoich neoprenowych torebek na lunch. Okazuje się jednak, że również w przypadku małych dzieci, ten elastyczny materiał może posiadać znacznie więcej zalet niż mogłoby nam się wszystkim wydawać.

Termoopakowania Bottle Buddy

Termoopakowania Bottle Buddy dostępne są w wersji 1 lub 2-butelkowej oraz w czterech wersjach kolorystycznych, do których można skompletować np. zestaw śliniaków lub etui na smoczek.

W zależności od temperatury pokarmu oraz warunków atmosferycznych utrzymują temperaturę  nawet do 4 godzin. Elastyczny neopren dopasowuje się do różnych rodzajów butelek oraz nie przepuszcza wody, dzięki czemu nie pobrudzimy się w razie rozlania napoju.

Przewijak Diaper Buddy

Przewijak Diaper Buddy posiada rozkładaną i odpinaną matę z miękkiego neoprenu, którą można prać w pralce. Do naszej dyspozycji są też kieszonki na pieluchy oraz chusteczki.

Przewijak po złożeniu zapinany jest na zamek i można go nosić w ręce lub po prostu schować go do torby. Do wyboru kolor niebieski lub różowy dla chłopca i dziewczynki.

Torba Go-Go Diaper Tote

W ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć torby do wózka. Go-Go Diaper Tote to uniwersalna i bardzo pojemna torba na spacer, która pomieści wszystkie rzeczy niezbędne do zmiany pieluch.  Do specjalnych kieszonek po bokach torby zmieszczą się również dwie butelki z pokarmem. Torba przypinana jest do wózka przy pomocy dwóch pasków z klamrami i posiada dodatkowo odpinany pasek na ramię plus dwa elastyczny uchwyty.

Torbę wykonano z neoprenu, dzięki czemu nie jest ciężka i w przeciwieństwie do innych toreb daje się czyścić w bardzo prosty i szybki sposób (w większości przypadków wystarczy ją przetrzeć, aby wyglądała jak nowa). Nie bez znaczenia jest też jaskrawy kolor wnętrza torby, dzięki któremu łatwo znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy. Torba Go-Go Diaper Tote sprzedawana jest w komplecie z przewijakiem.

Producent: BUILT

Gdzie kupić

BUILT od: 35,00