Reklama

Sili Squeeze to rewolucyjne silikonowe woreczki na żywność, które ułatwią karmienia dziecka poza domem. Bez bałaganu, naczyć i sztućców, całkowita wygoda dla korzystających z nich maluchów oraz dbających o swoje pociechy rodziców. Można je wypełnić jogurtem, koktajlem, przecierem owocowym czy własnej roboty zupką, aby maluch zawsze miał do dyspozycji domowe i zdrowe jedzenie. 

Opatentowana budowa Sili Squeeze pozwala na karmienie przy ich pomocy dzieci od 6 miesiąca życia. Maluchy szybko odkryją, że jednoczesne ściskanie woreczka i rzucie końcówki deje pożądane rezultaty, a więc pyszne jedzenie. Cała sakiewka składa się z czterech łatwych w montażu elementów, które swobodnie można myć w zmywarce.

Sili SqueezeSili Squeeze wykonane są z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, a więc całkowicie bezpiecznych. Nie zawierają BPA, PVC, ani ftalanów, a dodatkowo są nieporównywalnie mocniejsze od przeciętnych plastikowych woreczków.

Ich nowoczesne wzornictwo jest miłe dla oka, a sam pomysł promuje ekologię, a także ekonomiczne podejście do żywienia, zachęcając do podawania maleństwu pożywnych, zdrowych przekąsek i posiłków przygotowanych w domu ze znanych składników.

Sili Squeeze

 

Producent:  Sili Company