Reklama

Crazy Cart to zupełnie nowa i nieco bardziej szalona wersja gokarta dla dzieci. Samochodzik wyposażony jest w malutkie kółka napędzane dwoma silniczkami elektrycznymi. Specjalna wajcha podnosi tylne zawieszenie pozwalając kołom obracać się w dowolną stronę, a tym samym wprowadzając pojazd w tryb driftu. Takie rozwiazanie umożliwia dzieciom nie tylko tradycyjną jazdę, ale przede wszystkim emocjonujące ślizgi czy wirowanie wokół własnej osi. Opatentowany system pozwala kierowcy na ruch we wszystkich kierunkach: do przodu, tyłu i pod każdym innym kątem. Prawdziwa rewolucja wśród dziecięcych pojazdów.

Samo sterowanie jest bardzo proste, więc każdy początkujący kierowca bez trudu sobie z nim poradzi. Pedał gazu pozwala na płynną regulację prędkości. Kierownica zaś posiada bezpośrednie przełożenie na koła, których kąt obrotu wynosi 360 stopni, umożliwiając wykonywanie wyjątkowo ostrych skrętów nawet na ograniczonej przestrzeni.

Pojazd odpowiedni dla dzieci od 9 roku życia. Załączona bateria pozwala na 40 minut szalonej zabawy, w której z pewnością od czasu do czasu wezmą udział również rodzice. W końcu przejażdżka z Crazy Cart gwarantuje niezapomniane wrażenia kierowcom w każdym wieku.

 

 

Producent: Razor 

Kup tu 

Zobacz inne pomysły na prezent: