Reklama

Mobo Shift to oryginalny trójkołowiec oferujący jazdę w pozycji półleżącej, mającej na calu zoptymalizowanie wygody kierowcy.   Przejażdżka takim pojazdem będzie zabawną odmianą od klasycznego roweru, pozwalającą spojrzeć na świat z nieco innej perspektywy. Nowością jest również opcja jazdy do tyłu, której zadaniem jest między innymi ułatwienie parkowania.  

Mobo Shift wyposażono w zwrotne koła umożliwiające swobodne manewry oraz ciekawy układ kierowniczy, na który składają się dwa drążki sterownicze. Dzięki regulowanej ramie oraz siedzeniu Mobo Shift dostosowuje się do każdego członka rodziny, oferując wszystkim relaksujące, bezpieczne i bardzo zabawne doświadczenie.

Mobo Shift - wygodny trójkołowiecPoza samą przyjemnością płynącą z podróżowania Mobo Shift, pojazd ten pozytywnie wpływa na zdrowie i rozwój użytkowników, zachęcając jednocześnie do aktywnego stylu życia. Jazda na nim zwiększa chociażby siłę rąk i nóg, poprawia koordynacje wzrokowo-ruchowo oraz wzmacnia układ krążenia. Ponadto taka konstrukcja sprzyja obserwacji otoczenia, co pobudza dziecięcą wyobraźnię oraz spostrzegawczość.

Mobo Tot

W ofercie producenta, ASA Products, dostępne są również trójkołówce skierowane typowo do najmłodszych odbiorców, takie jak Mobo Mini czy Mobo Tot. Dodatkową atrakcją w przypadku tych pojazdów dla dzieci są kolorowe kalkomanie, które pozwolą maluchom ozdobić pojazd według swojego uznania.

 

Producent:   ASA Products