Reklama

TwistCar to innowacyjna zabawka zachęcająca do aktywność ruchowej, która podbiła serca dzieci na całym świecie. Te oryginalny jeździki dla dzieci napędzane są naprzemiennymi ruchami kierownicy w prawo i lewo, dając ujście dziecięcej energii oraz pobudzając rozwój ruchowy maluchów. Jednocześnie zabawa nim dostarczy pociechom mnóstwo śmiechu i radości.

TwistCar przystosowany jest do jazdy zarówno na powietrzu, jak i w domu. Jego koła wykonane zostały ze specjalnego elastycznego tworzywa, które zapobiega powstawaniu rys na podłogach. Rodzice mogą więc swobodnie pozwolić dziecku na nieco szaleństwa wewnątrz nawet niewielkich pomieszczeń, szczególnie jeśli pogoda nie sprzyja spacerom. Dodatkowym atutem jeździka jest lekka konstrukcja,  która również nie dopuści do powstania uszkodzeń podłogi czy sprzętów domowych. 

TwistCar to jednak nie tyko fantastyczna zabawa, ale także wspieranie zdrowego rozwoju dziecka.   Wymuszone ruchy napędzające pojazd prowadzą do poprawy ogólnej kondycji małego kierowcy, aktywizując mięśnie brzucha, kręgosłupa oraz ramion. Wspaniałe uzupełnienie wypoczynku na świeżym powietrzu, a także doskonała alternatywa dla siedzenia przed ekranem telewizora czy komputera. 

Zabawa TwistCarem daje również rodzicom okazję do spędzenia wspólnych chwil z dzieckiem. Mimo swoich niewielkich rozmiarów i lekkiej budowy,  pojazd posiada ładowność do 120 kg, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby do swojej pociechy dosiadł się opiekun, na przykład instruujący początkującego kierowcę. 

Dla rodziców nie mniej ważne niż niesienie radości i walory rozwojowe jest bezpieczeństwo zabawki. Na tym polu TwistCar także sprawdza się znakomicie, co potwierdzają wszystkie niezbędne atesty.

Dodatkową zaletą jeździka jest jego trwałość, dzięki czemu będzie służył maluchom przez długie lata, aby w końcu trafić "w spadku" do młodszego rodzeństwa. Wykonany jest z wysokiej klasy materiałów i nie posiada żadnych części mechanicznych, które mogłyby ulec zużyciu, jak łańcuchy czy pedały. Napędzany jest wyłącznie siłą ludzkich mięśni, tak więc nie wymaga użycia baterii, ani żadnych innych źródeł energii.

 

 

Producent: TwistCar