Reklama

WeeRide Pro-pilot to przyczepka rowerowa jednośladowa z możliwością pedałowania. Wyglądem przypomina tradycyjny rowerek z siodełkiem i kierownicą, ale tylko jednym kołem. Mocuje się go do pojazdu opiekuna, tym samym przekształcając pojazd w tandem.

Rower doczepiany WeeRide Pro-pilot

Będzie to dobry wybór dla rodziców, którzy są zapalonymi rowerzystami i swoje zamiłowanie chcieliby przekazać dziecku. Takie rozwiązanie aktywnie zaangażuje pociechę w przejażdżkę i pozwoli poczuć przedsmak prawdziwej jazdy. Jednocześnie przyczepka gwarantuje bezpieczeństwo nawet na ruchliwej drodze, ponieważ to opiekun kontroluje kierunek i prędkość jazdy. W ten sposób mali rowerzyści uczą się utrzymywać równowagę na jednośladzie, co w przyszłości zaowocuje szybszą nauką poruszania się takim pojazdem.

Pro-pilot wykonany jest w całości z aluminium, wyposażony w hamulec ręczny, osłonę na łańcuch, wygodne siodełko oraz chorągiewkę dla bezpieczeństwa. Zaprojektowany został dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat i pasuje praktycznie do wszystkich rowerów.