Reklama

Pszczółka Maja to kultowa postać polskich bajek. Ta malutka, sprytna, rezolutna Maja bawi i uczy, jej przygody rozbawiają do łez, a bajkę ogląda się z ogromnym zainteresowaniem.  Najważniejsze jest to, ze bajka nie zawiera przemocy, jest ciepła i dostarcza maluchom mądrej rozrywki, dlatego warto proponować dzieciom takie produkcje.

Wydawnictwo Egmont
wydało audiobook dla dzieci Królewski relaks. Pszczółka Maja. Dzieci mogą zabrać w podróż swoją ulubioną bohaterkę i ciekawie spędzić czas w samochodzie. Audiobook to także świetne rozwiązanie dla dzieci, które słuchają bajek na dobranoc. Można urozmaicić wieczorny rytuał i zamiast czytać bajkę, można włączyć audiobook. Pszczółka Maja  stała się bohaterką książeczki Pracowici przyjaciele Mai. Puzzlowa książeczka oraz kolorowanki Pszczółka Maja. Kolorowanki i zgadywanki z naklejkami 1 , które zapewnią maluchom ciekawą rozrywki.

 

 

Pszczółka Maja 3

Aby kolekcja związana z bajką Pszczółka Maja i przyjaciele była kompletna, można wzbogacić ją o Przytulanki Maja i Gucio firmy Other, które można przytulać bez końca.

 

 

Gdzie kupić

Empik od: 7,99