Reklama
Basia, Franek - seria książek wydawnictwa Egmont

Bycie starszym bratem lub siostrą to wielka odpowiedzialność dla młodego człowieka. Seria książeczek o  rodzeństwie- Basi i Franku  pokazuje w jaki sposób starsze rodzeństwo może pokazać świat młodszym. W serii znalazły się cztery książeczki w których Basia, starsza siostra, uczy swojego młodszego brata  Franka, kolorów, pomaga mu rozpoznawać zwierzęta,  pożegnać się z pieluszką oraz pokazuje, jak zasypiać.   Basia w rzeczowy sposób objaśnia bratu poruszane kwestie Książeczki napisane są prostymi i krótkimi zdaniami a żywe kolory skutecznie przyciągną uwagę małych czytelników.  Basia i Franek to przykład książki edukacyjnej dla najmłodszych , która zaprasza dzieci i rodziców do lektury, zabawy i rozmowy o poruszonych tematach.

Basia, Frank seria książek wydawnictwa Egmond

Seria Basia, Franek i…

  • kartonowa seria Wydawnictwa Egmont,
  • pozwala poznać najmłodszym otaczający świat i go zrozumieć,
  • przystępnie i prosto napisane,
  • skierowane dla najmłodszych,
  • nauka kolorów,
  • nauka rozpoznawania zwierząt,
  • nauka korzystania z toalety,
  • pomoc w zasypianiu

 

Wydawnictwo Egmont

Basia i Franek i liczenie to jedna z całej serii, niewielka, kwadratowa książeczka, której bohaterami jest rodzeństwo z tytułu.Podczas wspólnej zabawy, opisanej w 2-3 wersach na każdej z kartonowych stron,pokazują cyfry i liczby, z którymi właśnie mają do czynienia.
Franek je JEDNEGO loda, z siostrą bawią się misiami, mają zatem DWA misie, itd.

 


Te krótkie opowiastki, opatrzone pięknymi i wyraźnymi ilustracjami, łatwo przekazują dzieckupodstawową wiedzę i nawet jeśli moja córka, tylko książkę przegląda, to jest zaciekawiona,bo obrazki nie pozostawiają wątpliwości co do treści, a niebanalna kreska sprawia,że ilustracja cały czas jest atrakcyjna. Misia często sięga po serię Basia i Franek, polubiła bohaterów i utożsamia się z nimi.
Prosi, żeby jej poczytać, ale równie często sama siada na kanapie "zaczytana".

 

Gdzie kupić

cena: 9,99 szt.