Reklama

„Bzzz… Plask!” to nowa gra karciana w ofercie Egmont Polska. Rozmaite owady, robaki, insekty czekają na wszystkich spragnionych potyczki z nimi. Upust emocji gwarantowany!
Mało kto lubi komary, liczne pająki, muchy i inne latające insekty uprzykrzające nam życie. Są jednak i takie owady, które zagwarantują doskonałą zabawę nie tylko podczas letnich miesięcy! Znajdziecie je w karcianej grze „Bzzz... Plask!”, która doskonale sprawdzi się zarówno w gronie dzieci, jak i dorosłych graczy.

 


Proste zasady gry oraz wielkie emocje spowodują, że będziecie sięgać po tą karciankę bardzo często! Celem każdej rozgrywki jest zgromadzenie jak największej liczby punktów za złapane owady. Utrudnieniem są punkty ujemne, które niejednemu uczestnikowi zabawy mogą pokrzyżować szyki.

 

 

 

Wszyscy gracze łapią owady jednocześnie, co zapewnia wielkie skupienie oraz częste wybuchy śmiechu i radości. Karciarze muszą ostrożnie podejmować decyzje, które karty chcą zdobywać, niektóre punkty mogą bowiem przelecieć koło nosa. Wygrywa gracz, któremu uda się zdobyć najcenniejsze owady.
Autorem gry jest Reiner Knizia, jeden z najlepszych autorów gier planszowych, twórca takich hitów jak „Pędzące żółwie i „Pan tu nie stał!”.

Liczba graczy: 2-5
Wiek graczy: 6-106 lat


Więcej informacji o grach planszowych: KrainaPlanszówek