Reklama

Każdy, kto choć raz w życiu coś budował wie, że nie jest to proste. Zdecydowanie przyjemniej będzie usiąść z przyjaciółmi przy stole i zmierzyć się z budową w grze planszowej „Podaj cegłę!”. Gra wydana przez Egmont posiada wyjątkową formę – nie ma planszy ani kostek, są za to trójwymiarowe budynki tworzące na stole „prawdziwe” miasto!

„Podaj cegłę!” to gra dla dzieci, w której gracze wcielają się w rolę budowniczych miasta. Zatrudniają robotników o różnych kwalifikacjach (majstrów, brygadzistów, pomocników, uczniów).  Każdy
z graczy walczy o zlecenia na budowę obiektów w mieście, a następnie wysyła swoich robotników do pracy. Za wybudowane obiekty gracze otrzymują wynagrodzenie, z którego muszą opłacić swoją ekipę budowlaną. Wygra gracz, który na koniec gry posiadać będzie najwięcej pieniędzy.
Podczas gry należy odpowiednio zarządzać swoją firmą budowlaną. W przypadku problemów
z płatnościami gracze muszą ratować się pożyczką w banku lub zwalniając część robotników!


„Podaj cegłę!” swoją wyjątkową formą zaskoczy wszystkich, którym gry kojarzą się z tradycyjna planszą, kostką i przesuwaniem pionków. Tutaj nie ma ani kostki ani planszy! Podczas rozgrywki gracze budują „prawdziwe” budynki, a na stole powstaje trójwymiarowe miasto z murami, bramą, wieżą zegarową, ratuszem i wieloma innymi budynkami!

„Podaj cegłę!” to gra ekonomiczna dla całej rodziny. Jej atrakcyjny temat oraz niezwykła forma
z pewnością zainteresuje zarówno 10-latków, jak
i dorosłych graczy.
Liczba graczy:    2-4 osoby
Wiek graczy:     10-110 lat
Czas gry:            45 min.
Cena:         109,90 zł

Więcej o grach planszowych: www.KrainaPlanszówek.pl