Reklama

Tradycyjne notesiki z zapiskami oraz zamykane na kluczyk pamiętniki odchodzą powoli do przeszłości zastępowane coraz nowymi możliwościami oferowany przez tablety. Niestety iPada nie zawsze można ukryć i na pewno nie da się go zabezpieczyć kłódeczką. Jak w takiej sytuacji radzić sobie z ciekawskim rodzeństwem, które chętnie poznałoby sekrety swojej siostry?

Ciekawym rozwiązaniem może być nowoczesny gadżet dla dzieci, iHeart Locket, zaprojektowany specjalnie dla małych dziewczynek i nastolatek. Pozwala on prowadzić tajemny notatnik na tablecie, do którego wgląd będzie miała jedynie osoba nosząca wyjątkowy wisiorek. Z serduszkiem współpracuje aplikację iHeart Locket Diary, w której dzieci mogą zapisywać tekst, pliki audio, wrzucać zdjęcia czy ilustracje, jednym słowem wszytko co zechcą utrwalić i zachować jedynie dla siebie.

Najważniejszym i najatrakcyjniejszym elementem całego zestawu jest oczywiście umieszczony na wstążeczce wisiorek w postaci serduszka, będący kluczem do cyfrowego pamiętnika. Znajduje sie na nim głośniczek i dwa przyciski służące do otwierania dzienniczka oraz usuwania lub ukrywania zapisków. Wystarczy jedno klikniecie, aby wszystkie informacje znikły z ekranu, jak gdyby zostały zapisane sympatycznym atramentem.