Reklama

OVERMAX

FantasyTab od Overmax został stworzony z myślą o dzieciach od 4 roku życia, a więc w wieku przedszkolnym. Specjalnie dla niech wyposażono go w atrakcyjną wizualnie obudowę o intensywnych kolorach oraz pakiet dostosowanych do ich potrzeb aplikacji, z którymi maluchy będą mogły bawić się i uczyć jednocześnie. Również intuicyjny interfejs zaprojektowano w typowo dziecięcej stylistyce.

Edukacyjno-multimedialny FantasyTab od OVERMAX

 

Co kryje wnętrze

Wewnątrz FantasyTab znajdziemy procesor 1,2 GHz, 512 MB RAM oraz 4 GB pamięci flash. 7-calowy ekran udostępnia rozdzielczość 800x480 px. Urządzenie posiada ponadto czytnik kart microSD do 32GB, microUSB oraz oczywiście WiFi. Specyfikacja ta jest całkowicie wystarczająca dla najmłodszych odbiorców, do których to właśnie urządzenie jest skierowane.

Elektronika zamknięta jest w wymiennej obudowie, dostępnej w dwóch wariantach kolorystycznych: niebieskim i różowym. Dodatkowo, specjalnie dla lubiących zmiany, do zestawu dołączono dodatkową - zieloną.

Obudowy FantasyTab

 

Nauka poprzez zabawę

Szereg przystępnych dla dzieci aplikacji pomoże między innymi w poznawaniu języka angielskiego czy rozwijaniu plastycznych talentów. Wykorzystanie podczas zabawy pojemnościowego rysika pozwoli na ćwiczenie precyzyjności rysowania i pisania. Dla maluchów szczególnie lubujących się w muzyce i śpiewaniu prawdziwą frajdą będzie aplikacja do karaoke.

Również zestaw obecnych na FantasyTab gier został dobrany tak, aby nie tylko dostarczać rozrywki, ale również wspierać rozwój logicznego myślenia i refleksu. Dodatkowe atrakcje zapewnią dwie kamery za pomocą, których można robić zdjęcie i kręcić filmy video.

Edukacyjno-multimedialny FantasyTab od OVERMAX

 

Tablet rośnie wraz z dzieckiem

FantasyTab w dowolnym momencie można przekształcić w tablet edukacyjny Edutab 2+,   dedykowany dzieciom od 7 roku życia. Wystarczy zainstalować  odpowiednie oprogramowanie. W ten sposób po latach stanie sie on urządzeniem, które zaspokoi potrzeby szybko rosnących pociech.

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Edukacyjno-multimedialny FantasyTab od OVERMAX

Jak przystało na tablet dla dzieci przeznaczony dla przedszkolaków, w FantasyTab rozwinięto    opcje kontroli rodzicielskiej oraz blokowania niewłaściwych dla dzieci treści na stronach internetowych. Ponadto wyposażono go w specjalną antybakteryjną powłoką.

FantasyTab rekomendowany jest przez edukacyjny serwis społecznościowy Sieciaki.pl , -projekt Fundacji Dzieci Niczyje: największej w Polsce organizacji pozarządowej dbającej o bezpieczeństwo dzieci. Sieciaki.pl edukują najmłodszych użytkowników Internetu w zakresie bezpieczeństwa online.

Producent: OVERMAX