Reklama

Kamery z serii ActiveCam od Overmax to zabawki sportowe, które zadowolą wszelkich miłośników sportu, niezależnie od uprawianych dyscyplin czy wieku. Doskonale sprawdzą sie zarówno w przypadku rodziców chcących uwiecznić pierwsze kroki dziecka na nartach, jak i młodzieży lubującej się w ekstremalnych wyzwaniach. Nie straszne im błoto, woda, deszcz czy piasek. W każdych warunkach utrwalą niezapomniane chwile, aby później można było powrócić do przeżywanych emocji.

ActiveCam 01

 

ActiveCam 01

 

Kamera sportowa ActiveCam 01 pozwala na rejestrację materiału wideo o rozdzielczości 720p oraz robienie zdjęć o rozdzielczości 3 megapikseli. Jej ogromną zaletą są niewielkie rozmiary, a mianowicie 54 x 33 x 24 mm. Kąt widzenia wynosi 90 stopni. Do zestawu dołączone jest wodoodporne etui.

ActiveCam 02

 

ActiveCam02

 

Kamera ActiveCam 02 potrafi już nagrać obraz w formacie Full HD 1080p oraz fotografie o rozdzielczości do 12 megapikseli. Wyróżnia się również szerszym kątem widzenia wynoszącym 120 stopni. W zestawie oprogramowanie od obróbki filmów MAGIX Video easy SE and Magic Photo Manager 10 oraz wodoodporne etui.

ActiveCam 3

 

ActiveCam03

 

Niezwykle mocna, odporna na wstrząsy i uszkodzenia, wodoodporna kamera sportowa ActiveCam 03, której szerokokątny obiektyw oraz rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 zapewniają najlepszą wśród dostępnych modeli jakość filmów. Precyzyjną stabilizacją obrazu i perfekcyjną redukcją szumów zadowoli nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Podobnie jak w poprzednim modelu, w zestawie znajduje się oprogramowanie od obróbki filmów MAGIX Video easy SE and Magic Photo Manager 10.

Wszystkie modele obsługują karty micro SD do pojemności 32 GB oraz posiadają wbudowany mikrofon, a także załączone akcesoria do montażu. Dzięki nim każdą z kamer ActiveCam można szybko i bez żadnych problemów przymocować w dowolnie wybranym miejscu, choćby na ramie roweru czy własnym kasku.

ActiveCam to najlepszy sposób, aby utrwalić własne wyczyny sportowe oraz momenty aktywności swoich pociech. Wspaniały prezent dla dziecka, po który z pewnością od czasu do czasu sięgnął również rodzice.

Producent: Overmax