Reklama

Turbospoke to fantastyczny gadżet dla młodych rowerzystów, dzięki któremu ich pojazdy zyskają coś z motocykla. Ten przypominający wyglądem rurę wydechową dodatek wykorzystuje obracające sie tylne koło do generowania dźwięków, a następnie wzmacniania je, aby przypominały te charakterystyczne dla silnika motoru. Za wydawanie realistycznych odgłosów odpowiedzialne są cienkie plastikowe karty mocowane w dwóch specjalnych slotach. W każdym zestawie znajdują się ich trzy sztuki, tak więc w sumie, wykorzystując rożne kombinacje kart, można uzyskać do 6 różnych dźwięków, dodatkowo zmieniających się w zależności od szybkości pedałowania.

W komplecie obecne są także naklejeki, aby nadać rowerowi oryginlany wygląd, zestaw niezbędnych narzędzi oraz jasna instrukcja montażu.

Turbospoke został zaprojektowany tak, aby pasować do 95% rowerów o średnicy koła 16 cali lub większej przeznaczonych dla dzieci od 6 roku życia. Gadżet nie wymaga żadnych baterii, w 100% zasilany jest przez energię wytwarzaną podczas pedałowania.

Dla dzieci marzących o jeździe na czymś więcej niż tylko rower  akcesoria dla roweru dziecięcego Turbospoke będzie prawdziwą gratką. Dzięki niemu poczują się niczym rajdowcy pokonujący zawiłe trasy przy wtórze hałaśliwych dźwięków silnika. 

Producent: Turbospoke