Reklama

Tworzymy Imaginaki, zabawki stworzone na podstawie dziecięcych rysunków. Każdy Imaginak jest inny, tak jak inne jest każde dziecko. Rysowanie to świetna zabawa dla malucha, a rysunek idealnie odzwierciedla jego zainteresowania, emocje oraz postrzeganie otoczenia. Rysując, dzieci rozwijają się, przygotowują rączki do pisania, rozwijają wyobraźnię, postrzeganie i rozumienie, wyrażają uczucia oraz oswajają się ze swoimi myślami. Dodatkowo umożliwia to poznawanie kształtów, kolorów i rozwijanie pamięci wzrokowej.

 

imaginaki 2

Zabawkai kreatywne, które powstałe w wyobraźni dziecka, to wspaniały prezent dla niego i jego rodziców. Dużą wagę przywiązuje się także do bezpieczeństwa produktów! W dzisiejszych czasach, zabawka to nie tylko jest przedmiot. Mianem zabawki określić można tylko te produkty, które spełniają wyśrubowane wymogi Unii Europejskiej, posiadają certyfikat CE oraz są w 100% bezpieczne dla naszych dzieci.

 

 

Mimo, że Imaginaki tworzone są jako pojedyncze sztuki na specjalne zamówienie klientów, każda zabawka posiada Certyfikat CE, co oznacza, że jest bezpieczna dla naszych dzieci i spełnia wszystkie unijne standardy. Pokażmy dziecku, że warto marzyć i warto spełniać marzenia.

Gdzie kupić

Imaginaki od: 160,00