Reklama

Zabawka edukacyjna - wielofunkcyjna i wielozadaniowa. Dla 4 i 10 latka, motywuje do zabawy i pokonywania trudności, inspiruje do działań, dzieciom nadpobudliwym pozwala się wyciszyć. Zadaniem użytkownika jest nakarmienie gąsienicy przy pomocy łyżki, układając specjalne kulki według koloru , liczby, ciągu matematycznego, sumy liczb czy podanego wzoru.

 

Gąsienice

Utrwala i rozwija rozpoznawanie kolorów, klasyfikowania wg cech, naukę prawidłowego trzymania łyżki, współdziałania w grupie, koncentracji czy odczytywania wzorów, co pomaga na etapie nauki procesu czytania, pozwala na przeprowadzenie prostych zabaw matematycznych, utrwalenia cyfr i ciągów liczbowych - a wszystko to w formie zabawy! Bardzo lubiana przez dzieci i nauczycieli, z chęcią wykorzystywana przez logopedów i pedagogów pracującymi z dziećmi z upośledzeniem o różnym stopniu.

 

Gąsienica otrzymała tytuł "Klasy marzeń" na targach edukacyjnych w Kielcach pod patronatem MEN. Posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa, instrukcję w języku polskim z wariantami wykorzystania różnych form zabaw. W najbliższym czasie pojawią się również krótkie filmiki, obrazujące możliwości działań i wykorzystania Gąsienic podczas zabawy z rodzeństwem, zabawy całej rodziny w domu, a nawet w ogrodzie - pobudzając do aktywności ruchowej np. podczas różnego rodzaju zabaw urodzinowych.

Gdzie kupić

Remi od: 265,00