Reklama

Kolekcja bucików Elefanten dostępna w sklepach Deichmann to zdrowe i modne obuwie dla dzieci, które będzie towarzyszyć maluszkom w okresie raczkowania, nauki chodzenia, a w końcu podczas stawiania pierwszych pewnych kroków. Zapewnia ono rozwijającym się stópkom komfortowe warunki, dla ich prawidłowego wzrostu i wygody.

W przypadku dzieci niezwykle trudne jest dobranie rozmiaru butów do wciąż zmieniającej się stopy. Ponadto stopy dwójki dzieci mogą mieć jednakową długość, ale zdecydowanie różnić się szerokością, co prowadzi do pojawiania się w bucie nadmiaru przestrzeni, a w rezultacie deformacji stóp dziecka. To właśnie marka Elefanten we współpracy z pediatrami i ortopedami wypracowała system tęgości stóp WMS, będący nieocenioną pomocą podczas doboru butów. Uwzględnia on nie tylko przyrost długości stopy, ale także jej naturalne proporcje, pozwalając na optymalne dopasowanie rozmiaru.

Buciki Elefanten, aby wspierać dzieci na kolejnych etapach ich rozwoju, wyposażono także w szereg innowacyjnych rozwiazań.

Obuwie przeznaczone dla najmłodszych wyróżniają sie specjalną cienką i elastyczną podeszwą wykonaną w technologii Elefanten free, zapewniającą stopom pełną swobodę ruchów.   Opracowana w wyniku wieloletnich badań naukowych ma za zadanie, jak najskuteczniej wspierać dzieci w ich dążeniu do samodzielnego poruszania się. Wymusza poprawne ułożenie stopy oraz zapewnia niezbędną podczas stawiania pierwszych kroków amortyzację i stabilizację. Ponadto obcas uformowany na kształt ludzkiej pięty, a więc zaokrąglony z trzech stron, uczy prawidłowych wzorców poruszania.

Z myślą o nieco starszych dzieciach, które są w ciągłym ruchu, poswatała seria bucików z systemem Elefanten IQ. Zapewnia on małym stópkom optymalną temperaturę,   niezależnie od aktualnej pogody. Innowacyjna membrana w zależności od potrzeb albo zamyka się chroniąc przed wilgocią albo otwiera gwarantując właściwą cyrkulację powietrza.

Na zimę najlepszym wyborem będą modele oznaczone logiem Elefanten-Tex.   Zastosowana w nich technologia, również wykorzystująca membranę, nie przepuszcza do wnętrza wody, jednocześnie pozwalając stopie na "oddychanie".

Buciki Elefanten oprócz zdrowia i wygody oferują najmłodszym szeroki wybór najmodniejszych kolorów i fasonów, w których dzieci poczują się naprawdę wyjątkowo. Ponadto wyróżnia je trwałość i solidność, dzięki czemu będą wiernie służyły maluchom podczas wszystkich zabaw, spacerów i wycieczek.

Kup tutaj