Reklama

 

Bobux

W pierwszych latach życia dziecięce stopy ulęgają szybkim przemianom, dlatego też aby prawidłowo rosnąć i rozwijać się potrzebują one swobody i nieskrępowanej przestrzeni. Doskonale zdają sobie z tego sprawę projektanci i twórcy obuwia Bobux, współpracujący z uznanymi specjalistami oraz pediatrami. Wychodzące spod ich ręki obuwie dla dzieci posiada bardzo specyficzne cechy adekwatne do danego etapu życia dziecka, pozwalając na zdrowy rozwój stopy.

 

Przede wszystkim buciki Bobux wyposażono w elastyczną podeszwę oraz nadano im anatomiczny kształt, wspólnie zapewniające rosnącej stopie dużo swobody, a tym samym umożliwiające naturalne kształtowanie się jej mięśni, kości, naczyń krwionośnych i nerwów.

Ponadto ich kształt oraz konstrukcja odzwierciedla budowę i wymagania stopy na poszczególnych stadiach wzrostu, począwszy od okresu niemowlęcego, poprzez etap raczkowania, aż do stabilnego chodzenia. Odpowiedzialny jest za to odpowiednio dobrany fason obuwia, forma podeszwy, zapiętków, nosków, zapięć, a także wkładek.

Do produkcji obuwia Bobux wykorzystuje się najwyższej jakości naturalną skórę o właściwościach oddychających. Dzięki temu buciki są przyjemne w dotyku, wytrzymałe i odpowiednio przewiewne. Nie ma tu także mowy o jakichkolwiek substancjach szkodliwych dla życia czy zdrowia maluszków.

Choć bez wątpienia priorytetem dla bucików Bobux jest komfort i zdrowy rozwój stóp dziecka, to nie zapomniano również o przeciągającym uwagę oryginalnym wzornictwie. Wszystkie modele są bardzo starannie szyte, z dużą dbałością o szczegóły. Pojawiające się na nich barwne motywy stymulują zmysły dziecka, rozwijają wyobraźnię oraz postrzeganie kształtów i kolorów.

Cechy bucików Bobux:

  • nie krępując stopy zapewniają jej zdrowy rozwój,
  • posiadają anatomiczny kształt,
  • wygodne do zakładania i zdejmowania, co jest szczególnie ważne podczas nauki samodzielności,
  • wykonane z naturalnej oddychającej skóry,
  • ręcznie szyte, z dużą dbałością o szczegóły i estetykę,
  • szeroki wybór modnych modeli,
  • nie zawierają żadnych szkodliwych substancji.

Kup tutaj

Zobacz inne pomysły na prezent: