Reklama

Marka pediped powstała w 2004 roku i jest najszybciej rozwijająca się firmą na rynku dziecięcym w Stanach Zjednoczonych. Proponuje ponad 120 modeli w rozmiarach 17-36 w trzech liniach. Przedział cenowy oferowanego obuwia dla dzieci na rynku polskim 139 zł – 339 zł.

Obuwie dla dzieci pediped zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu małych stópek, jako naturalna alternatywa dla chodzenia boso. Gwarantowana przez nie swoboda ruchów ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozwoju stopy, wspomagając jej naturalny rozrost, a także rozwijając jej muskulaturę, siłę oraz odruch chwytania palcami, niezbędny przy zachowaniu równowagi. Idealne dla aktywnych maluchów, tak bardzo potrzebujących w tym okresie odpowiednio zaprojektowanego obuwia. Rekomendowane przez lekarzy pediatrów.

Buty Pediped skutecznie łączą w sobie komfort, ochronę i wyjątkowy styl. Produkowane są z nietoksycznych skór, ich wewnętrzne wkładki dostosują się do stopy dziecka, a specjalne poduszeczki absorbują wstrząsy. Jednocześnie duża dbałość o szczegóły oraz szeroki wybór modeli sprawiają, że buty te trafią w każdy gust.

Originals - najlepsze buty dla początkujących

Obuwie „Orginals” przeznaczone jest dla uczących się chodzić maluchów w wieku od 0 do 2 lat. Miękka, elastyczna podeszwa   idealnie dostosowuje się do małej stopy, zapewniając komfort i właściwe warunki do jej kształtowania. Nie krępuje ruchów, jednocześnie zapewniając ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno w domu , jak i poza nim. Wykonane z najwyższej jakości skóry, pomiędzy warstwami której kryje się wkład z miękkiej gąbki.

Originals

 

Grip and Go - zaczynamy pewniej chodzić

Buciki Grip and Go przeznaczone są dla dzieci przechodzących z etapu pierwszych kroczków do pewnego chodzenia, a więc w wieku od 9 miesięcy do 3 lat. Posiadają właściwie te same zalety co modele z linii Originals, z tym że wzbogacone zostały o technologię G2. Ich innowacyjność polega na wprowadzeniu miękkiej, gumowej podeszwy z otoczką imitującą kształt dziecięcej stopy i zwiększającej stabilność pięty oraz obecnością elastycznej obudowy dla lepszego kontaktu paluszków z podłożem. Ta kombinacja protekcji i giętkości zdecydowanie usprawnia naukę chodzenia. Ponadto wykorzystana w nich technologia pianki z pamięcią - MFT, zapewnia idealne dostosowanie do tęgości stopy oraz doskonałą absorpcję nacisku.

Grip and Go

 

Flex - buciki dla starszych dzieci

Obuwie z linii Flex to idealny wybór, dla dzieci które w pełni opanowały już sztukę chodzenia. Wyposażono je we wkładkę wspierającą podbicie stopy oraz elastyczną, gumową podeszwę dla wygody i zdrowego rozwoju stopy. Zaawansowana technologia absorbuje niekorzystne drgania, a odpowiednia gęstość gumy zapewnia maksymalne rozciąganie. System Flex Fit z wewnętrznymi wkładkami pozwala na dostosowanie się buta do wielkości stopy, a tym samym przedłuża jego użytkowanie nawet o 2-3 miesiące.

Flex