Reklama
Buty MEMO

MEMO to wysokiej jakości obuwie diagnostyczno-korekcyjne, w którym zastosowano unikatowy system dynamicznej kontroli stóp dziecka, gwarantujący ich prawidłowy rozwój. Specjalna podeszwa diagnostyczna na bieżąco monitoruje stan stóp malucha, co umożliwia natychmiastową reakcję i korekcję wady już w momencie jej pojawienia. Ponadto specjalny kształt podeszwy dodatkowo stabilizuje stopę i zapewnia prawidłowe jej ułożenie podczas chodu.

Cały   system MEMO składa się z obuwia profilaktycznego, wkładek korekcyjnych oraz zestawu ćwiczeń. Stosowanie go daje gwarancję zdrowych stóp, które przecież stanowią podstawę całego narządu ruchu.

Obuwie MEMO dostępne jest w szerokiej gamie modeli i kolorów, w rozmiarach 19-38. Do jego produkcji używane są wyłącznie najwyższej jakości surowce naturalne, które idealnie dopasowują się do delikatnej skóry dziecka.

Modele Jaspis i Szafir (199 PLN) to sandałki diagnostyczno-profilaktyczne przeznaczone dla chłopców i dziewczynek w wieku przedszkolnym. Ich niska forma oraz elastyczna podeszwa sprawiają, że butki te idealnie nadają się do noszenia zarówno na zewnątrz, jak i w domu czy szkole. Sztywny zapiętek na kostkę doskonale trzyma stopę w stawie skokowym nie pozwalając na jej wykoślawienie. Wierzchnia i wewnętrzna część butów wykonane są z naturalnych, miękkich skór kozich, które perfekcyjnie dostosowują się do stóp dziecka, zwiększając komfort noszenia. Oba modele przystosowane są do wkładki ortopedycznej. Przewiewne, lekkie i atrakcyjne wzorniczo będą stanowić doskonałą ochronę stóp najmłodszych.

 

Producent: MEMO

Nasza córeczka ma problemy ze stópkami, byliśmy u ortopedy i otrzymaliśmy informację, że musi nosić buciki profilaktyczne. Niestety te, które widziałam są brzydkie, Memo pomimo iż są bucikami profilaktycznymi bardzo ładnie wyglądają. Myślę, że moja córeczka byłaby z nich bardzo zadowolona.
dorotkawoj_1