Reklama

 

Kalosze dla dzieci polskiej firmy Cayole to idealni towarzysze beztroskich zabaw w kałużach. Bajecznie kolorowe, zabawne, a przede wszystkim wygodne, sprawią, że deszczowa pogoda stanie się ulubioną aurą najmłodszych.

 

Gumowe obuwie dla dzieci Cayole cechuje figlarne wzornictwo, z motywami uroczych myszek, oraz bogata kolorystyka, za które to pokochają je wszystkie dzieci. Natomiast rodzice będą zachwyceni ich wysoką funkcjonalnością, a także projektem mającym na uwadze komfort i zdrowie małych stópek.

Kalosze posiadają lekką, antypoślizgową podeszwę oraz wzmocnione pięty utrzymujące stopę w prawidłowej pozycji. Niektóre z nich wyposażono dodatkowo w ułatwiające ich przenoszenie i zakładanie uchwyty. Cayole będą prawdopodobnie pierwszym obuwiem, jakie maluch nauczy się samodzielnie zakładać.

W ofercie znajdują się modele: wiosenno-letnie z dzianinową wyściółką oraz jesienno-zimowe z futrzanym ociepleniem. Wszystkie kaloszki są lekkie, aby dziecko podczas spacerów nie czuło sie zmęczone i mogło do woli hasać po kałużach.

Cechy kaloszy Cayole:

  • oryginalne wzory i intensywne kolory, które bez wątpienia przypadną do gustu najmłodszym,
  • wzmocnione pięty to wygoda i zdrowie stopy,
  • specjalnie zaprojektowana podeszwa o antypoślizgowych właściwościach,
  • starannie wykonane z materiałów wysokiej jakości, aby długo służyły swoim mały właścicielom,
  • lekkie i łatwe w zakładaniu,
  • zależnie od rodzaju wyściółki sprawdzą się latem lub zimą.

Producent: Cayole