Reklama

W ofercie sklepu czerwonykapturek.com.pl znajdziecie pełną kolekcję odzieży i obuwia dla dzieci firmy Reima oraz szeroką gamę akcesoriów: polary, spodnie, rękawiczki, czapki bawełniane, kostiumy plażowe z filtrami UV.

Reima® to niezwykła odzież i obuwie dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat. Jest zaprojektowana tak, aby dzieci miały ogromną swobodę ruchów i mogły bawić się na dworze w każdych warunkach atmosferycznych: w słońcu, w śniegu i deszczu, na lodzie, w kałużach, piasku i błocie!

Reima odzież dla dzieci

Ubrania mają bardzo ergonomiczny krój, dzieci poruszają się swobodnie i nie muszą martwić się, że zrobią dziurę w spodniach. Tkaniny są bardzo wytrzymałe, mają wzmocnione szwy i co najważniejsze „oddychają”.

Reima odzież dla dzieci

Odzież dla dzieci uszyta z tkaniny Reimatec(c) nie wchłania brudu i dlatego nie wymaga tak częstego prania. Z pewnością docenią to wszystkie mamy. Zabrudzenia łatwo usunąć spłukując lub wykruszając z powierzchni stroju. Mokre ubrania szybko schną w temperaturze pokojowej.

Reima odzież dla dzieci

Ubrania dla dzieci uszyte z tkaniny Reimatec(c) działają jak pancerz ochronny na każdy rodzaj pogody. Produkty Reimatec(c) wytwarzane są z odpornego na wodę i wiatr materiału Reimatec(c) i posiadają uszczelniane, nieprzemakalne szwy. W tak zaprojektowanej odzieży dziecku jest przyjemnie ciepło i nie ma obawy, że się przegrzeje lub zbytnio spoci. Nawet najbardziej rozbrykany szkrab odczuje komfort noszenia kolekcji Reima.

Więcej na www.czerwonykapturek.com.pl