Reklama

Befado to producent wysokiej jakości obuwia, z długoletnią tradycją, który stawia na rozwój, zdrowie i wygodę małych stópek. Marka skutecznie łączy zdobyte w tym czasie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami oraz aktualnymi trendami w modzie. Efektem tego są wyjątkowe modele, trafiające w przeróżne gusta i potrzeby, których bogata oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto Befado zajmuje sie produkcją obuwia profilaktyczno-ortopedycznego dla osób z problemami stóp.

 

Obuwie Befado wyposażono w lekkie, elastyczne oraz odpowiednio wyprofilowane podeszwy gwarantujące swobodę poruszania się i komfort chodzenia. Dzięki szerokim czubkom, nie krępują stópek, zapewniając paluszkom niezbędną przestrzeń. Usztywniona cholewka z kolei utrzymują nóżkę w stabilnej pozycji. Wszytko to pozwala na zdrowy i bezpieczny rozwój dziecięcych stópek, zarówno na etapach nauki chodzenia, jak i w kolejnych latach życia.

Za niezwykłą popularnością bucików Befado stoją innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, jak choćby oddychające podeszwy czy system Flexi-B, umożliwiający zginanie podeszwy dokładnie w miejscu zalecanym przez ortopedów. Nowością jest system Absor-B pochłaniający mikrowstrząsy powstające w kontakcie z podłożem.

Obuwie dla dzieci Befado produkowane są z bardzo trwałych materiałów, tak aby jak najdłużej mogły służyć swoim małym właścicielom. Zastosowanie tkanin pozwalających na oddychanie stóp w połączeniu z nowoczesną technologią sklejania gwarantuje skuteczną wentylację wnętrza obuwia, pomagając w utrzymaniu optymalnej temperatury.

Ponadto buciki Befado wyróżniają się bardzo atrakcyjnym wyglądem, przyciągającym uwagę najmłodszych intensywnymi kolorami oraz ciekawymi aplikacjami, adekwatnymi dla chłopców i dziewczynek. Wśród szerokiej oferty modeli znajdziemy buty na każdą porę roku, do zabawy zarówno w domu jak i na zewnątrz. Większość  została zaprojektowana, tak aby dzieci mogły samodzielnie je zakładać.

Zalety bucików Befado:

  • konstruowane zgodnie z zaleceniami ortopedów,
  • innowacyjne technologie,
  • szeroki czubek dostosowany do promieniście ułożonych placów,
  • elastyczne spody, pozwalające na naturalne zginanie stopy,
  • podwyższony napiętek i boki stabilizują stopę dziecka,
  • wysoki czubek zapobiega powstawaniu otarć i odcisków,
  • miękkie i naturalne materiały zapewniają właściwą wentylację oraz dostosowują się do kształtu stopy.

Buciki posiadają certyfikat ZDROWA STOPA, przyznawany przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi. Jest on gwarancją, że obuwie zapewnia prawidłowy rozwój stóp dziecka już od pierwszych kroków.

Producent: Bielskie Zakłady Obuwia „Befado”