Reklama

Lamps & Company to zupełnie nowa marka na polskim rynku oferująca stylowe dodatki do wnętrz, wśród których na szczególną uwagę zasługują designerskie lampy. Kombinacja radosnych wzorów i intensywnych barw wręcz idealnie pasuje do dziecięcych pokojów. Oprócz tradycyjnych pastelowych odcieni znajdziemy tutaj nasycone kolory, wnoszące do pomieszczenia jeszcze więcej energii.

Założycielką i projektantką Lamps & Company jest młoda mama, Anna Nawrot, której zamiłowanie do pięknych rzeczy, a także brak ciekawych propozycji na rynku skłonił do rozpoczęcia własnej przygody z designem. Efektem jej pracy jest zachwycająca kolekcja łącząca w sobie elementy retro z nowoczesnym stylem.

Najważniejszą chyba częścią asortymentu Lamps & Company są   klasyczne lampy na drewnianych nogach, wyróżniające się jednak fantastycznymi, tętniącymi barwami i pełnymi typowo dziecięcych motywów abażurami. Urocze ptaszki, kolorowe baloniki czy wesołe postacie to tylko niewielka część dekoracyjnych motywów, które skutecznie podbiją serca zarówno mam, jak i ich pociech.

W wykończeniu wnętrza pomogą także korespondujące ze wzorami na lampach pufy, poduszki i narzuty na łóżka.     Wszytko funkcjonale, estetycznie wykonane i pełne zachwycających detali, wspólnie tworzące urzekającą całość.  

Zarówno prześliczna lampka nocna dla dziecka, jak i inne akcesoria dekoracyjne   wykonane są z wysokiej jakości naturalnych materiałów,   a wyróżnia je prosta, klasyczna forma oraz niebanalne wzory. Zastosowanie różnorodnych tkanin, kolorów i pojawiających się na nich motywów pozwala dobrać odpowiedni do każdego rodzaju wnętrza, tym bardziej że istnieje możliwość wyboru barwy nogi lampy przez klienta.

Wszystkim poszukującym oryginalny i przyciągających uwagę dekoracyjnych dodatków, a w szczególności elementów oświetlenia, gorąco polecamy ofertę studia Lamps & Company. Z ich pomocą bez problemu wniesiecie do dziecięcego pokoju ciepło i stworzycie idealny klimat do radosnych zabaw.

Producent: Lamps & Company

Gdzie kupić

Lamps & Company od: 160,0

Zobacz inne pomysły na prezent: