Reklama

Pokoje dziecięce coraz częściej przypominają bajkowy świat. Dziewczynki marzą by być księżniczkami i mieć swoje małe królestwo, w którym znajdą się przepiękne mebelki i śliczne łóżeczko natomiast chłopcy chętnie zmieniliby swoje pokoje w dżunglę z linami, po których można się wspinać. Odpowiednie zaaranżowanie pokoju dziecka ma bardzo duży wpływ na jego samopoczucie. Oprócz mebelków, półeczek  i regałów ważnym elementem aranżacji są ściany. Coraz częściej kolorowe tapety w pokojach naszych maluszków zastępujemy naklejkami naściennymi, które nie tylko oryginalnie je dekorują, ale maja również duży wpływ na rozwój wyobraźni dziecka. Podczas wybierania powinniśmy pozwolić dziecku aby samo zdecydowało co chciałoby umieścić na swojej ścianie. Dumny maluch na pewno wielokrotnie później będzie chwalił się, że sam wybrał dekoracje do swojego pokoiku.

Każde dziecko ma swoją ulubioną postać z bajki, chcąc sprawić radość swojemu maluchowi możemy przykleić na ścinę naklejki z ulubionym bohaterem, dekorując w ten sposób pokój przeniesiemy się w świat magii.

Wróżki idealnie wkomponują się w pokoju dla małych dziewczynek, a ich pokryte brokatem skrzydełka pięknie mienią się różnymi kolorami w blasku światła. Naklejki dekoracyjne RoomMates mogą być stosowane wielokrotnie na wszystkie suche i gładkie powierzchnie (np. ściany, meble, ceramikę, okna, itp.), nie zostawiając lepkich pozostałości.

Z dekoracjami RoomMates możemy przenieść świat przygody Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasy wprost do swojego domu. Te niesamowite naklejki ścienne z pewnością zachwycą każdego fana przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Dekoracje mogą być wielokrotnie naklejane i odklejane, co pozwala na wielokrotną zmianę ich lokalizacji. Do dyspozycji mamy postacie głównych bohaterów, a także dodatki takie jak miodek, pszczółki, motylki i baloniki , co pozwala na wiele różnych kombinacji.

 

 

 

Zestaw naklejek dekoracyjnych z serii Spiderman to świetne rozwiązaniem na urozmaicenie wnętrz fanów w każdym wieku. Super bohater świetnie wkomponuje się w ciemne pomieszczenia i regały z książkami.

 

 

To co wyróżnia RoomMates :

  • dekoracje mogą być wielokrotnie naklejane i odklejane, nie pozostawiają klejących śladów na powierzchniach
  • można je rozmieszczać dowolnie nie tylko na ścianach, ale również na meblach, lustrach, oknach oraz wszystkich suchych i gładkich powierzchniach
  • aplikacja dekoracji jest bardzo prosta, wystarczy przykleić ją do ściany i wygładzić dłonią
  • świetne rozwiązanie na urozmaicenie wnętrz

Dystrybutor: Evocado - RoomMates

 

Zobacz inne pomysły na prezent: