Reklama

W czasach raczej zwariowanych pod względem stabilności ekonomicznej, coraz częściej zastanawiamy się, czy produkt jest naprawdę wart zakupu. Jaki jest stosunek ceny do jakości? Czy dany przedmiot ma szansę służyć dłużej niż kilka miesięcy? Urządzanie pokoiku dla dziecka także musi być mądrze przemyślane. Szczególnie, jeżeli nie do końca chcemy za kilka lat zaczynać od początku.

Dzieciaki rosną w tempie zastraszającym. Okruszki dopiero co raczkujące, prawie z dnia na dzień dorastają, idą do szkoły i zmieniają zainteresowania. Nie raz wydarzy się, że dziewczynka, wcześniej zafascynowana wróżkami, kilka lat później zacznie się buntować i jej uroczy, pastelowy pokoik przestanie jej się podobać.

To bardzo ważne, żeby mebel dla dzieci, które stworzyły dziecięce, prywatne królestwo były jednocześnie charakterystyczne i proste. Dzięki temu, będą mogły dopasować się do zmieniającego się charakteru młodego, kształtującego się ciągle użytkownika. Jeżeli mają służyć przez wiele lat muszą odznaczać się dobrą jakością.

Urządzanie dziecięcego pokoju nie musi być wcale zwyczajnym wydatkiem. To może i powinna być inwestycja na lata. Nie tylko z szacunku do naszych portfeli, także z szacunku dla środowiska. Też z tego powodu powinniśmy wybrać firmę, produkującą lokalnie. Dlaczego? Dzięki temu nie tylko wspieramy polską gospodarkę. Takie firmy nie korzystają z międzynarodowych usług transportowych, dzięki czemu nie przyczyniają się znacznie do zanieczyszczania wynikającego z używania w biznesie mnóstwa TIR-ów, statków i samolotów.

 

 

Meble Pinio są produkowane w Polsce, przez firmę Drewnostyl, która zajmuje się wytwarzaniem mebli z litego drewna sosnowego od ponad 20 lat. Ich mądre meble dziecięce dorastają, zmieniają się. Łóżeczko, komoda i przewijak np. z serii Tolo, można samodzielnie, w domu, dostosować do etapu rozwoju dziecka. Seria będzie się rozwijać razem z maluchem. Jest dość przy tym solidna i nowocześnie zaprojektowana, że większość mebli będzie pasować także do już zupełnie dorosłej sypialni.

Tolo to zresztą tylko jeden z wielu przykładów dobrze przemyślanych i sprytnie zaprojektowanych mebli Pinio. Minimalistyczna seria Mini, lub inspirowana szwedzkim, solidnym wzornictwem rustykalna Nostalgia – obie raczej nigdy nie wyjdą z mody.

Ponadczasowa kolekcja Parole z założenia ma trafiać zarówno do dzieci, jak i młodzieży. Zdobieniem jest wyłącznie inspirowana stylem prowansalskim forma. Możliwości aranżacyjnych jest więc mnóstwo. Do mebelków dopasowano urocze grafiki, które pomogą stworzyć klimat w pokoiku dziecięcym. Istnieje możliwość odwrócenia drzwiczek, dzięki czemu meble znów staną się zupełnie neutralne. Nadruki mogą też zostać spersonalizowane imieniem dziecka.

Funkcjonalność, to zaraz obok jakości i estetyki najważniejsza cecha mebla. To, czy sprawdzi się on przez wiele lat, definiuje jego faktyczną jakość. Firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku musi zdawać sobie z tego sprawę.

Gdzie kupić

Pinio od: 175,00

Zobacz inne pomysły na prezent: