Reklama

 

tactic

Gra Touché firmy TACTIC to przykład gry dla dzieci dającej satysfakcję ze wspólnej rozgrywki zarówno nieco starszym (od ok. 8 lat) dzieciom jak i młodzieży czy dorosłym. Każdy gracz, wykorzystując trzymane w rękach karty, układa pionki na planszy, tak aby zbudować wybrane wcześniej przez siebie wzory. Aby zwyciężyć potrzebny jest dobry pomysł i odpowiednia taktyka. Na nic to jednak bez odrobiny szczęścia.

 

 

Touche 1

Touché, na pierwszy rzut okiem, wydaje się być grą skomplikowaną:

 

  • dwie pełne talie kart,
  • ponad 200 pionków,
  • duża plansza z polami z karcianymi symbolami.

Okazuje się jednak, iż nawet drugoklasistom wystarcza zwykle pięciominutowe wprowadzenie, aby móc rozpocząć grę. Zrównoważenie znaczenia szczęścia i taktyki powoduje, że grając ćwiczymy swoje szare komórki, ale rozgrywka nie pochłania nas bez końca. Jest czas na rozmowę o codziennych sprawach.

 

 

Pojedyncza rozgrywka może trwać od 30 minut, do 1,5 godz. Zależy to od wielu czynników, w tym od liczby grających czy ich zaawansowania. Możemy jednak wpływać na długość rozgrywki, określając na wstępie ilość elementów do zbudowania. Każda rozgrywka, co również jest ważne w tego typu grach, jest niepowtarzalna i dzięki temu nie nudzi.

Gdzie kupić

3Kropki od: 78,90