Reklama

Cute Food 2

Cute Food – Cooking App for Kids ma na celu zainspirować rodziców i dzieci do wspólnego tworzenia apetycznych i zdrowych posiłków z owoców i warzyw. Korzystając z aplikacji tworzymy wirtualne posiłki, które najlepiej aby znalazły się później na naszych realnych talerzach. W kreatywnej zabawie możemy korzystać z ponad 200 kawałków różnych owoców i warzyw, dowolnie układać je na talerzu, lub wspomóc się jednym z 20 dostępnych w aplikacji pomysłów.

 

Danie możemy zaprezentować na jednym z 16 dostępnych w aplikacji talerzy, zaś zmiany tła dokonywać poprzez wykorzystanie jednego z 16 różnych obrusów. Aby nasz apetyczny, zdrowy posiłek nie przepadł po skończonej zabawie, zostaje on zapisany w książce kucharskiej w aplikacji, można również nadać mu nazwę.

 

Cute Food 3

 

Cute Food wymienione zostało przez Nick Jr. Parents jako jedna z pięciu ulubionych kucharskich aplikacji dla dzieci, wykorzystywane jest również w trakcie zajęć szkolnych w USA.

Aplikacje dla dzieci Cute Food można pobrać na iPada z AppStore

 

Cute Food 4

 

Twórcą aplikacji jest niezależne polskie studio Jump App, będące członkiem światowej grupy Mom's with Apps promującej dobre praktyki tworzenia aplikacji dla dzieci. Z tego też powodu w aplikacjach od Jump App nie spotyka się reklam, zaś wszelkie linki zewnętrzne chronione są przed dostępem dzieci. Więcej szczegółów dotyczących producenta i jego aplikacji można znaleźć na stronie  www.jumpapp.eu

Zobacz inne pomysły na prezent: