Reklama

Eksperci nie wskazują konkretnego wieku, w którym dziecko jest gotowe do korzystania z tabletów, laptopów czy smartfonów. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i możliwości malucha, a także tego, czy jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób nadzorować jego zabawę. Zabawki elektroniczne zastąpią droższe i bardziej skomplikowane sprzęty, a jednocześnie oswoją z nowymi technologiami. 

 

Rymujący Smartfonik, Dumel Discovery, cena ok. 30 zł

 

Tym kolorowym smartfonikiem dziecko może bawić się już od 12 miesiąca życia. Zabawka posiada trzy funkcje: uczy cyferek, rymowanek, a także bawi wesołymi dźwiękami. Smartfonik „mówi” po polsku, a jego design oraz obsługa dostosowane są do potrzeb i możliwości najmłodszych dzieci. Rozsądna propozycja dla rodziców, którzy chcą powoli wprowadzać malucha w świat interaktywnych zabawek.

więcej o produkcie

smyk.pl

 

Smily Play Tablet - zabawka edukacyjna, cena ok. 90 zł

 

Zabawka interaktywna z dotykowym ekranem, designem nawiązująca do prawdziwych tabletów. Za pomocą dźwięków, kolorowych obrazków oraz światełek uczy literek, cyferek, czy też nazw zwierząt oraz wydawanych przez nie odgłosów. Swoją wiedzę maluch może sprawdzić podczas rozwiązywania specjalnych quizów. Tablet posiada polską wersję językową, nadaje się do używania przez dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

merlin.pl

 

K-Magic Interaktywna Konsola Edukacyjna z kreskówkami - zestaw Combo, K's Kids, cena ok. 380 zł

 

 

Niezwykle wszechstronna interaktywna konsola, przeznaczona dla maluchów w wieku od 0 do 6 lat. W zestawie oprócz samej konsoli znajdują się magiczne karty, 20 edukacyjnych kreskówek (w 4 wersjach językowych), torba oraz pasek. Podczas wciągającej zabawy dziecko pozna m.in. najlepsze utwory muzyki klasycznej oraz różne odgłosy natury, a także podstawy języka angielskiego. Będzie miało okazję wypróbować gry edukacyjne o różnym poziomie trudności, rozwijać kreatywność czy uczyć się wyrażania emocji. Konsola „rośnie” razem z maluchem, zapewniając optymalne dla danego wieku połączenia nauki i rozrywki.

więcej o produkcie

 marko-baby.pl

 

Zdjęcie pochodzi ze strony grabworthy.com.