Reklama

Nauka poprzez zabawę   to najlepszy sposób na wprowadzenie dziecka na drogę edukacji. Takie połączenie przyjemnej rozrywki z pożytecznymi informacjami sprawia, że wiedza i nowe umiejętności przyswajane są wręcz automatycznie, a spędzany na tym czas przynosi jednocześnie wiele radości.

Interaktywna konsola pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym – dzięki wielu wbudowanym atrakcjom o zróżnicowanym poziomie trudności bawi i uczy dzieci od 0 do 6 lat. Edukacyjne kreskówki i magiczne karty sprawiają, że maluch na kolejnych etapach poznaje odgłosy natury, muzykę klasyczną i nowoczesną, cyfry i litery. Gry edukacyjne oraz kreskówki (dostępne w wersji polskiej, angielskiej, francuskiej i hiszpańskiej) przyczyniają się do rozwoju społeczno-emocjonalnego dziecka. Dodatkowym plusem są żywe kolory, duże przyciski oraz intuicyjny interfejs.

K-Magic Interaktywna Konsola Edukacyjna z kreskówkami - zestaw Combo

 

K-Magic Interaktywna Konsola Edukacyjna z kreskówkami - zestaw Combo   powstała właśnie na bazie takiej idei, dając najmłodszym możliwość poznawania świata i rozwijania swoich zdolności poprzez zajmującą zabawę. Urządzenie to zostało zaprojektowane specjalnie dla dzieci od pierwszych chwil po narodzinach do wieku 6 lat. Posiada wiele wbudowanych atrakcji, w tym   20 edukacyjnych kreskówek. Możliwości konsoli zwiększa 16 magicznych kart, na których znajdują się rozwijające gry, lekcje wymowy oraz odpowiednio dobrana muzyka. Te interaktywne ćwiczenia obejmują szeroki zakres tematów, pobudzający intelektualny potencjał dziecka na kolejnych etapach rozwojowych.

 

Dla maluszków od urodzenia do 3 miesiąca życia przewidziano szeroki wybór muzyki klasycznej i nowoczesnej, ale także uspokajające odgłosy natury, bicie serca oraz piękne kołysanki. Wbudowany włącznik czasowy pozwala na odtwarzanie do 30 minut takiej muzyki. Dzieci w wieku od roku do 4 lat mogą rozpocząć naukę liczenia oraz wymowy i pisowni angielskiego alfabetu , a później pierwszych 240 słów. Użytkownicy od 2 roku życia mogą cieszyć się już licznymi grami edukacyjnymi o zmiennym poziomie trudności oraz kreskówkami. Tych pierwszych znajduje się tutaj aż 288, a ich zadaniem jest stymulacja zmysłów, zdolności logicznego myślenia oraz obserwacji. Kreskówki "Patrick i przyjaciele" wspierają z kolei rozwój emocjonalno-społeczny, pomagając lepiej zrozumieć otaczający świat i relacje międzyludzkie. Wszystkie one dostęne są w 4 wersjach językowych: angielskiej, polskiej, francuskiej, hiszpańskiej.

 

Konsola K-Magic ma typowo dziecięcy wygląd, pełen intensywnych barw i dużych przycisków. Również 3,5'' wyświetlacz cieszy oczy żywymi kolorami. Sam interfejs jest intuicyjny i dostosowany do możliwości najmłodszych. Urządzenie wyposażone jest w poręczy uchwyt do przenoszenia, aby dziecko mogło swobodnie poruszać sie z nim po domu lub zabrać je do babci, na spacer czy wycieczkę.

 

Zestaw Combo zawiera:

  • konsolę K- Magic,
  • 16 magicznych kart,
  • 20 kreskówek,
  • torbę do przenoszenia konsoli,  
  • specjalny pasek do zawieszenia K- Magic.

Dystrybutor: Marko

Producent: K's Kids