Reklama

RouleTaBille to gama 3 gier, stworzonych w harmonii ze środowiskiem naturalnym: Football Club, Poney Club i Bowling Club. Gry dla dzieci mają za   zadanie w jak największym stopniu pobudzić kreatywność dziecka, dlatego umożliwiają jego czynne uczestnictwo w ustalaniu zasad. Tutaj ogranicza Cię jedynie twoja wyobraźnia! Dzięki temu zasady gry ewoluują wraz z rozwojem dziecka, zmianą jego sposobu myślenia i zdolności. Pakowane w woreczki z organicznej bawełny gry mogą być zabierane w dowolne miejsce.

Les Jouets Libres oznacza „wolne zabawki” – wolne, bo nie ograniczają Cię zasady, bo możesz je zabrać gdzie tylko zechcesz! Gry produkowane są we Francji, przy założeniu „zero odpadów”, przez podwykonawców szanujących środowisko i bliskich geograficznie, co pozwala zredukować wydzielanie dwutlenku węgla. Drewno bukowe i tektura pozyskiwane są z lasów z certyfikatem PEFC. Nadruk tuszami z certyfikatem ekologicznym Imprim’Vert wykonywany jest na papierze z recyklingu, a woreczki z bawełny ekologicznej z certyfikatem GOTS.

Gliniane kulki są wytwarzane ręcznie niedaleko Limoges, w ostatniej w Europie manufakturze produkującej je w sposób tradycyjny. Kupując grę uczestniczysz w specjalnej akcji, zorganizowanej w porozumieniu z  Office National des Forets (Lasy Państwowe): 1 ZAKUPIONY PRODUKT ROULETABILLE = 1 ZASADZONE DRZEWKO. Przez stronę internetową należy potwierdzić zakup gry i w Jurze francuskiej zostanie zasadzone drzewko naszego dziecka! Poprzez Google Earth możemy sprawdzać, jak szybko rozrasta się i rośnie ten las!

Warcaby Mesdames & Messieurs

Nareszcie gra Pań (Jeu de Dames) w której Panowie znaleźli swoje miejsce!

Oto warcaby inne niż wszystkie! Każdy pionek ma niepowtarzalny styl : Marynarz czy Elegantka? Siłacz czy Spryciara? Każdy znajdzie swoje miejsce, ważne aby pozostać ostatnim i zbić pionki przeciwnika!

Do dyspozycji dzieci - arkusz naklejek umożliwiających personalizację każdego drewnianego pionka.

Mesdames & Messieurs to gra, którą charakteryzuje eko-design : wyrafinowane opakowanie z bawełny organicznej GOTS, staje się planszą w czasie gry i woreczkiem na pionki po jej zakończeniu! Drewno pochodzi z lasów posiadających certyfikat PEFC z Jury Francuskiej, tusze posiadają certyfikat Imprim'Vert.

Wyprodukowane we Francji.

Cena 79zł

Tik Atak

Gra uzyskała tytuł „Najlepszego nowego produktu dla dzieci” na tegorocznych targach Top Drawer w Londynie!

Jeśli przeciwnik Cię prowokuje, korzystaj z okazji!

W tej nowej grze w kółko i krzyżyk staraj się jak najszybciej umieścić w jednej linii twoje pionki na szachownicy. Pierwszy gracz, któremu się to uda otrzymuje pchełkę - punkt. Uwaga, wszystko zależy od taktyki. Partię wygrywa gracz, który posiada największą ilość pchełek - punktów.

Woreczek z organicznej bawełny, 20 drewnianych żetonów, 25 naklejek

Drewniane pionki wykonane są z drewna pochodzącego z Jury Francuskiej z certyfikatem PEFC, poszewka z organicznej bawełny z certyfikatem GOTS, nadruk na naklejkach wykonany jest tuszami  z certyfikatem ekologicznym Imprim'Vert.

Wyprodukowane we Francji

Cena: 53zł

Triplette– Petanka, gra w bule

Tradycyjna francuska gra w bule wkracza do dziecięcych pokoi!

Celujemy swoimi trzema kulkami jak najbliżej kulki zwanej „świnką”. Wygrywa gracz, którego kulki znajdują się najbliżej świnki. Pierwsza osoba, która uzyska 13 punktów wygrywa partię !

 

Triplette to gra wyprodukowana w poszanowaniu środowiska naturalnego: tektura z recyklingu, papier posiada certyfikat FSC, nadruk na pudełku tuszami z certyfikatami  Imprim'Vert a woreczek na kulki wykonany jest z organicznej bawełny z certyfikatem  GOTS. Gliniane kulki są wykonane przez rzemieślników w ostatniej manufakturze.

Pudełko zawiera: 9 kulek 23mm w 3 kolorach, posrebrzaną kulkę świnka 18mm, centymetr z organicznej bawełny, woreczek z organicznej bawełny

Wyprodukowane we Francji.

Cena: 59zł

SHIFUMI – PAPIER KAMIEŃ NOŻYCE

Znana gra Papier Kamień Nożyce zmieni Wasze spojrzenie na karciane bitwy!  Zaufajcie instynktowi lub liczcie na szczęście!

 

Cel gry : zebranie jak największej ilości kart! Ale jak należy grać ?

 

Gra 1 : każdy gracz ciągnie jedną kartę i nie ogląda jej.  Należy krzyknąć „Shifumi” i odwrócić kartę : nożyczki tną papier, itd….

Gra 2 : każdy gracz otrzymuje po 4 karty i decyduje, którą kartę wyrzuca, następnie ciągnie nową kartę ze stosu…

A Wy ? Jaką zasadę sobie stworzycie ?

Karty są wykonane z papieru certyfikowanego FSC, nadruk wykonany tuszami z certyfikatami ekologicznymi. Woreczek na karty wykonany z organicznej bawełny z certyfikatem GOTS.

Wyprodukowane we Francji.

Cena: 33zł

Szachy La Cour du Roi

Gra, w której będziemy się bić !

Szachy pozwolą Wam na przeżycie wspaniałych bitew w czasach Wikingów gdzie każdy pionek to wyjątkowa osobowość. Wejdźcie w skład królewskiego dworu i udowodnijcie, że Wasza strategia zapewni zwycięstwo królestwa!

Szachy, które możesz zabrać wszędzie – woreczek stanowi opakowanie i jednocześnie planszę do gry!

Produkt w pełni wykonany z ekologicznych materiałów: drewno z certyfikatem PEFC, woreczek z organicznej bawełny, naklejki na pionki z certyfikatem Imprim’Vert.

Cena: 87zł

 

KRĘGIELNIA

RouleTaBille daje dzieciom więcej niż jedną rozgrywkę! Kulki, plansze, figurki, spinacze, naklejki i zaczynamy: nasi mali zwycięzcy mogą wyobrazić sobie własne pole gry!

 

Pstryknięcie lub strzał, osiągamy cel jednym palcem! Wirujcie w rytmie tej wspaniałej gry i twórzcie własne historie, w pojedynkę lub z kolegami, zawsze jesteście zwycięzcami! Możesz wciąż na nowo ustalać swoje zasady gry!

 

Niech ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Dzięki woreczkom z organicznej bawełny możesz nie tylko łatwo uporządkować części gry ale również zabrać ją wszędzie gdzie tego chcesz!

 

RouleTaBille to gama gier stworzonych w harmonii ze środowiskiem naturalnym: produkowane we Francji przy założeniu „zero odpadów”, z wysokogatunkowych materiałów, przez podwykonawców szanujących środowisko i bliskich geograficznie aby zredukować wydzielanie dwutlenku węgla. Drewno bukowe i tektura pozyskiwane z lasów z certyfikatem PEFC. Nadruk: Imprim’Vert na papierze z recyklingu

Pudełko zawiera: 3 woreczki z organicznej bawełny, 24 drewniane elementy ogrodzenia, 24 spinacze, 2 figurki & 10 kręgli, 17 naklejek, 8 kul

Cena: 179zł

 

KLUB PONY

RouleTaBille daje dzieciom więcej niż jedną rozgrywkę! Kulki, plansze, figurki, spinacze, naklejki i zaczynamy: nasi mali zwycięzcy mogą wyobrazić sobie własne pole gry!

 

Pstryknięcie lub strzał, osiągamy cel jednym palcem! Wirujcie w rytmie tej wspaniałej gry i twórzcie własne historie, w pojedynkę lub z kolegami, zawsze jesteście zwycięzcami! Możesz wciąż na nowo ustalać swoje zasady gry!

 

Niech ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Dzięki woreczkom z organicznej bawełny możesz łatwo uporządkować części gry ale również zabrać ją wszędzie gdzie tego chcesz!

 

RouleTaBille

to gama gier stworzonych w harmonii ze środowiskiem naturalnym: produkowane we Francji przy założeniu „zero odpadów”, z wysokogatunkowych materiałów, przez podwykonawców szanujących środowisko i bliskich geograficznie aby zredukować wydzielanie dwutlenku węgla.

 

Drewno bukowe i tektura pozyskiwane z lasów z certyfikatem PEFC. Nadruk: Imprim’Vert na papierze z recyklingu.

 

Pudełko zawiera: 3 woreczki z organicznej bawełny, 24 drewniane elementy ogrodzenia, 24 spinacze

5 koników pony, 5 figurek, 19 naklejek, 8 kulek

Cena: 179zł

Mecz piłki nożnej

RouleTaBille daje dzieciom więcej niż jedną rozgrywkę! Kulki, plansze, figurki, spinacze, naklejki i zaczynamy: nasi mali zwycięzcy mogą wyobrazić sobie własne pole gry!

 

Pstryknięcie lub strzał, osiągamy cel jednym palcem! Wirujcie w rytmie tej wspaniałej gry i twórzcie własne akcje, w pojedynkę lub z kolegami, zawsze jesteście zwycięzcami! Możesz wciąż na nowo ustalać swoje zasady gry!

 

Niech ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Dzięki woreczkom z organicznej bawełny możesz łatwo uporządkować części gry ale również zabrać ją ze sobą wszędzie!

 

 

RouleTaBille to gama gier stworzonych w harmonii ze środowiskiem naturalnym: produkowane we Francji przy założeniu „zero odpadów”, z wysokogatunkowych materiałów, przez podwykonawców szanujących środowisko i bliskich geograficznie aby zredukować wydzielanie dwutlenku węgla.

Drewno bukowe i tektura pozyskiwane z lasów z certyfikatem PEFC. Nadruk: Imprim’Vert na papierze z recyklingu.

 Pudełko zawiera:  3 woreczki z biologicznej bawełny, 24 drewniane elementy ogrodzenia, 24 spinacze, 11 figurek, 2 bramki, 22 naklejki, 8 kulek

Cena: 179zł

Oficjalna strona gry: Lesjouetslibres.pl

Dystrybutor: www.toyki.pl

Kup tu: www.piccolotesoro.pl

Gdzie kupić