Reklama

Na rynku pojawia się coraz więcej gier wzorowanych na kultowej już aplikacji jaką jest Angry Birds. Produkty tego typu pozwalają na przeniesienie Wściekłych Ptaków do rzeczywistości, gdzie równie skutecznie zabawią dzieci, ale z dala od ekranów smartfonów czy tabletów. Jednak umiejętności zdobyte w wirtualnym świecie mogą okazać się tutaj nie wystarczające i aby odnieść zwycięstwo trzeba będzie trochę potrenować. Tak czy inaczej na pewno będzie przy tym mnóstwo emocji i radości.

W ofercie Tactic znajduje się zarówno kosmiczna gra planszowa, pozycja zręcznościowa, jak i dwie wersje karcianek. We wszystkich tych produktach nieodwołalnie rządzą Wściekłe Ptaki. Zobaczcie która z nich najbardziej przypadnie Wam do gustu.

Angry Birds Action Game nie tylko przenosi zabawę do rzeczywistości, ale również w plener. Specjalna mata, na której odbywa się rozgrywka z równym powodzeniem sprawdzi się w warunkach domowych, jak i poza nim. Wystarczy rozstawić na niej konstrukcję z drewnianych klocków oraz świnię, za strącenie której naturalnie zdobywa się punkty. Do gry można dokupić liczne dodatki, w których oprócz kolorowej figurki znajduje się także dodatkowy klocek oraz karta, zwiększająca dostępne warianty gry. Pozwala to podnieść poziom trudności, urozmaicić zabawę oraz opracować nowe techniki rzucania. Takie rozwiązanie zdecydowanie wzbogaca rozgrywkę oraz daje dzieciom możliwość wprowadzenia własnych zasad.

Angry Birds Action Game

 

Angry Birds Space Race Kimble przenosi potyczkę Wściekłych Ptaków i świń w kosmiczny wymiar. Tym razem, aby odzyskać skradzione jaja należy wyruszyć na orbitę skąd dopiero będzie można skutecznie wymierzyć nauczkę rabusiom. Plansza wyróżna się ciekawą, zachęcającą do zabawy formą.

 

Power Cards Angry Birds w wersji Classic i Space to z kolei pozycje dla miłośników gier karcianych. Niewielkie rozmiary pozwalają na łatwy transport, tak aby zawsze były pod ręką w chwilach nudy. Idealne wręcz na wycieczkę czy międzylekcyjne przerwy. I choć gracze nie dostają tutaj możliwości wystrzelenia Wściekłych Ptaków w powietrze to emocje podczas rozgrywki nie będą mniejsze.

Power Cards Angry Birds

 

Każda z gier Tactic opartych na motywach Angry Birds pozwoli dzieciom atrakcyjnie spędzić czas z daleka od ekranów oraz pomoże im w rozwoju zręczności, logicznego myślenia i planowania.

Angry Birds Petanque

 

Angry Birds Petanque

 

Angry Birds Petanque to zupełnie nowa wersja tradycyjnej gry w kule. Tym razem, jak nietrudno się domyślić, uczestnicy zabawy rzucają kulistymi wściekłymi ptakami, celując w stronę zielonych świń. Emocje w czasie zabawy gwarantowane. Wszystkie elementy gry wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Cechuje je również niewielka waga, tak aby mogły nimi swobodnie rzucać również dzieci.

Angry Birds - XL Yatzy

 

Angry Birds - XL Yatzy


Yatzy to dobrze znana na świecie gra w kości. Tym razem pojawia się wraz z kultowymi Wściekłymi ptakami, których podobizny zdobią ściany drewnianych kostek. Wersja skierowana do najmłodszych graczy, choć i starszym dostarczy wiele emocji.

 

Producent: Tactic

Smyk