Reklama

The American Specialty Toy Retailing Association (ASTRA) wybrała najbardziej wartościowe, kreatywne i mądre zabawki 2013 r., wyróżniono zabawki w 13 kategoriach.  Jedną z wybranych zabawek, w kategorii zabawki konstrukcyjne, jest Squigz by Fat Brain Toy Co. silikonowe klocki dla dzieci (ok. 79,00 PLN).

 

Squigz

 

Squigz to zupełnie nowy pomysł na zabawę w budowanie. Klocki wykonane są z wysokiej jakości silikonu, na końcach posiadają przyssawki, dzięki którym łączą się z innymi klockami i przyczepiają się do podłoża. Squigz składają się z elementów w 8 intrygujących kształtach, co pozwala na tworzenie zupełnie nowych, niezwykłych, przestrzennych budowli i zadziwiających konstrukcji.

 

Squigz 1


Zabawa klockami Squigz jest fantastyczną przygodą, ponieważ można z nich budować różnorodne przestrzenne konstrukcje, których w żaden sposób nie stworzymy ze zwykłych klocków. Dodatkowo Squigz przyczepiają się do każdej, w miarę gładkiej powierzchni, dlatego można budowle tworzyć na ścianie, na oknie, na drzwiach, a nawet w wannie. Klocki w niezwykły sposób pobudzają kreatywność dzieci, pobudzają wyobraźnię, rozwijają orientację przestrzenną. Squigz to klocki do eksperymentowania i zabawy.

 

Dystrybutor: qelements.pl

Kup tu: FajneKlocki