Reklama

Kolorowanie to zabawa, która jest doskonałym wstępem do nauki pisania. Dzieci w wesoły sposób ćwiczą swoją sprawność grafomotoryczą, rozluźniają mięśnie, uczą się precyzji ruchów, trzymania narzędzia pisarskiego. Serwis Bazgroszyt.pl zaprasza do kreatywnego rysowania z GIGA kolorowankami w wielkim formacie. Do wyboru są dwa tematy edukacyjnych kolorowanek: ciało człowieka oraz zoo. Każdy z arkuszy do rysowania ma wymiary 120 x 82 cm. Dziecku z pewnością spodoba się taka ogromna kolorowanka. W zestawie otrzymasz także kolorowe naklejki i karty do nauki czytania. Pokolorowanie tak dużej powierzchni to nie lada wyczyn dla małej rączki, ale jednocześnie jest to wspaniały trening przed nauką pisania.

 

GIGA kolorowanka Bazgroszyt.pl 4


Niewielu rodziców wie, że kolorowanie dużych płaszczyzn jest szczególnie wskazane dla dzieci, które mają zbyt silne napięcie mięśniowe, które bardzo utrudnia trzymanie narzędzi pisarskich i ładne, sprawne pisanie. Jeżeli dziecko zbyt sztywno i mocno trzyma kredki to znak, że ma zbyt silne napięcie mięśniowe, aby je zniwelować wskazane jest kolorowanie dużych powierzchni, wykonywanie zamaszystych ruchów kredką.

 

 

GIGA kolorowanka Bazgroszyt.pl 3


Kolorowanki dla dzieci
ciało człowieka pokaże malcowi, jak wygląda człowiek w środku. Dzieci będą mogły same wskazać serce, płuca czy nerki. Dzięki temu nauczą się anatomii podczas zabawy. Taka nauka z pewnością przyda się w szkole.

 

 

GIGA kolorowanka Bazgroszyt.pl 1


Kolorowanka zoo to wesoła wędrówka po ogrodzie pełnym wspaniałych zwierząt. Dziecko samo może stworzyć swój świat, słoń może być w kolorze czerwonym, a żyrafa fioletowa w różowe łatki. Taka zabawa uczy kreatywności i rozwija wyobraźnię.

 

 

GIGA kolorowanka Bazgroszyt.pl 2


Co GIGA kolorowanka daje Twojemu dziecku?
•    możliwość rozwijania grafomotoryki, czyli trenowanie pewności i precyzji ruchów ręki
•    dużą porcję wiedzy o świecie podaną w lekkiej formie
•    propozycję twórczego spędzania czasu z Kredziakami
•    wstęp do nauki czytania.

Kup tu…

 


Więcej na:
www.bazgroszyt.pl

www.facebook.com/mowimyobrazami

www.facebook.com/bazgroszyt