Reklama

Maty dla nimowlaków to doskonały sposób na zorganizowanie bezpiecznego i stymulującego miejsca do zabawy dla najmłodszych. Odpowiednio dobrana będzie mogła towarzyszyć dziecku już od pierwszych tygodni życia, dostarczając mu rozrywki oraz wspierając jego rozwój.

 

Ciekawe maty edukacyjne ma do zaoferowania marka  Bright Starts.  Cechuje je wyjątkowe bogactwo przyciągających uwagę elementów, kontrastowe barwy oraz wygrywane melodie. Wszystko to stymuluje zmysły dziecka już od pierwszych dni życia, a także, co nie mniej ważne, skutecznie przywołuje uśmiech na buzię maluszka. Zachęcając do aktywności ruchowej, maty   pozytywnie wpływają na motorykę, a swoimi fantazyjnymi wzorami pobudzają kreatywność i wyobraźnię. Po prostu prawdziwy domowy plac zabaw.

 

Mata Samochodzik, dostępna w wersji dla chłopca i dziewczynki, zabierze małego odkrywcę w niezwykłą podróż, którą uatrakcyjni zabawna kierownica, bezpieczne dla dziecka lusterko, gryzaczek w formie kluczyka oraz przyciągająca uwagę grzechotka. Wszystkie elementy dostosowane są wielkościowo do rączek maluszka, aby zapewnić mu swobodną i pełną radości rozrywkę. Do maty dołączone są dwie poduszeczki w formie zagłówków.

 

W ofercie Bright Starts znajduje sie również bogaty wybór mat, wyróżniających się licznymi, kołyszącymi się we wszystkie strony zawieszkami, ulokowanymi na specjalnych pałąkach. Fantastyczne postacie i zwierzątka będą doskonałymi towarzyszami podczas zabaw na podłodze, w żadnym wypadku nie pozwalając na nudę.

 

Na pałąkach nie brakuje także grzechotek, gryzaków, lusterek czy wygrywających przeróżne melodie oraz wydających zabawne dźwięki pozytywek. Ponadto dodatkowe pętelki pozwalają na zwiększenie kolekcji zabawek, dając możliwość prostej rozbudowy maty. Chwytanie takich zawieszek to doskonałe ćwiczenie motoryki i koordynacji, a także niezwykle zajmujące dla niemowlaka zajęcie. Po usunięciu pałąków, całość przekształca się w praktyczny kocyk.

 

Z kolei Plac Zabaw Deluxe wyróżnia się wyjątkowymi składanymi bokami, które tworzą specjalną barierę ochronną, zamieniając tradycyjną matę w przytulny kącik zbaw. Zawieszki na pałąkach przyciągają uwagę dziecka swoimi kolorami oraz wydawanymi dźwiękami, zachęcając do aktywnej zabawy. A gdy maluszek trochę podrośnie, można swobodnie przekształcić ją w wesoły kocyk, idealny do harców na podłodze czy w ogrodzie.

 

Wszystkie  maty Bright Starts  wykonane są z miękkich i bezpiecznych dla niemowląt materiałów, co w połączeniu z pomysłowymi rozwiązaniami zapewnia maluszkom zdrowy i pełen radość start w życiu.

Cechy mat gimnastycznych Lamaze:

  • wesołe i stymulujące miejsce do zabawy,
  • liczne zawieszki, intensywne kolory oraz wesołe wzory, 
  • rosną  wraz ze swoimi małymi właścicielami,
  • pobudzają zmysły, wyobraźnię oraz motorykę,
  • wykonane z bezpiecznych materiałów.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel