Reklama

Codzienna kąpiel wcale nie musi być nudna i ograniczać się jedynie do kolorowych bąbelków. Skutecznie zachęcą do niej zabawki Lamaze , które staną się nieodłącznymi towarzyszami podczas pluskania się w wodzie. Wraz z nimi ten uciążliwy dla większości dzieci obowiązek zamieni się w prawdziwą frajdą, co jednocześnie bez wątpienia ucieszy również rodziców.

Kraby do Kąpieli

 

Kraby do Kąpieli Lamaze

 

Ta rodzinka czerwonych skorupiaków pobudzi wyobraźnię dziecka i zajmie jego uwagę podczas kąpieli. Oprócz ciekawego designu kraby posiadają wbudowane piszczałki, które będą dodatkową atrakcją dla najmłodszych.

 

Żabka do kąpieli

 

Żabka do kąpieli Lamaze

 

Żabka do kąpieli wraz z trzema piszczącymi morskimi stworzonkami nie tylko zabawią dziecko, ale wspomogą także jego rozwój. Kontrastowe barwy, interesujący wzór oraz szeleszczący materiał stanowią bodźce dla wzroku, słuchu oraz dotyku maluszka, a także zachęcają do przeróżnych manipulacji rączkami, pozytywnie wpływając na motorykę dziecka. Dzięki przyssawce żabkę można przymocować do płytek lub innej powierzchni, ewentualnie wykorzystując do tego celu zawieszkę.

Zabawki do kąpieli Lamaze doskonale sprawdzą się nie tylko w wannie, ale także w brodziku, piaskownicy czy podczas codziennych zabaw na podłodze w pokoju. Skonstruowane tak, aby inspirować najmłodszych do odkrywania świata pełnią rolę zabawek sensorycznych, nie tylko wywołujących uśmiech na buzi dziecka, ale także wspierających jego rozwój.

Cechy zabawek do kąpieli Lamaze:

  • połączenie intensywnych kolorów oraz różnorodnych faktur pobudzających zmysły dziecka,
  • piszczałki przyciągające uwagę najmłodszych,
  • doskonały sposób na zachęcenie dzieci do kąpieli i odwrócenie ich uwagi od zabiegów pielęgnacyjnych,
  • sprawdzaą się nie tylko w wannie, ale również podczas innych zabaw,
  • odpowiednie dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj