Reklama

Wszystkim poszukującym w dobie globalizacji oryginalności i prawdziwie wyjątkowych produktów polecamy artystyczną  Pracownię Plachaart.     Pomiędzy wychodzącymi z niej osobliwymi artykułami, kryją się między innymi ręcznie robione plecaki, torebki i poduchy-siedziska. Doskonale sprawdzą się one zarówno w rękach lubiącej wyszukane dodatki mamy, jak i jej pociechy.

 

 

Wśród torebek znajdziemy zarówno niezbyt duże modele, które stanął sie nieodłącznym towarzyszem dziewczynek na spacerach, jak i zdecydowanie większe mieszczące w sobie format A4. Do tych ostatnich z powodzeniem zapakujemy książki czy zeszyty. Torebki posiadają regulowane paski, a zapinane są na zamek błyskawiczny bądź magnes.

 

Na wyprawkę dla przedszkolaka bardziej odpowiedni będzie filcowy plecak, wyposażony w regulowane szelki. Bez problemy zmieści on wszystkie niezbędne maluszkowi przedmioty, łącznie z ukochaną zabawką.

Zarówno plecaczki, jak i torebki wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowymi aplikacjami, których kolory dostosowywane są do gustów klientów. Słodki ptaszek, subtelne kwiatki czy zabawny stworek nadają każdemu z artykułów niepowtarzalnego charakteru.

 

Ponadto w dziecięcym pokoju doskonale sprawdzą się poduchy do siedzenia, w końcu to właśnie na podłodze maluchy spędzają najwięcej czasu na grach i zabawach. Oprócz pełnienia praktycznej funkcji będą stanowiły dodającą pomieszczeniu klimatu dekorację.

 

W ofercie Plachaart znajdują sie również pięknie wykonane   woreczki z ryżem i grochem, które mogą służyć dzieciom zarówno jako zabawka, jak i pomoc podczas ćwiczeń. Gimnastyka z ich wykorzystaniem poprawia koordynację ruchową, a ich oryginalne wzory oraz kolorowe tasiemki pobudzają dodatkowo wyobraźnię i zachęcają do samodzielnej zabawy.

Wszystkie przedmioty pochodzące z Pracowni Plachaart cechuje oryginale wzornictwo oraz duża dbałość o szczegóły. Porządnie wykonane będą wiernie służyły swoim młodszym i starszym właścicielom czy to w wyprawach do szkoły, jako klimatyczne wyposażenie wywnętrza czy jeszcze w inny sposób, jaki przyjdzie do głowy dzieciom lub ich rodzicom.

 

Pracownia Plachaart zajmuje się również prowadzeniem   warsztatów ceramicznych, z filcowania na mokro czy biżuterii koralikowej. Taka zabawa to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych, pobudzające kreatywność oraz pozwalające się zrelaksować.