Reklama

Każdy z nas lubi się wyróżniać, mieć swój własny niepowtarzalny styl. Młodzi ludzie szczególnie szukają swojego stylu, lubią się wyróżniać, wyglądać szczególnie i zachwycać pomysłowością. Marka niesamowitych akcesoriów do wykreowania własnego niepowtarzalnego stylu Style Me Up! Color Freedom (50-80 PLN)pozwoli  nam tworzyć swój własny wizerunek. Od tej pory każdy dodatek do ubioru może być przyozdobiony i pokolorowany zgodnie z naszym gustem i wyobraźnią.

Color freedom to niesamowite zestawy dodatków do ubioru, tj.: torby, plecaki, portfele, z naszkicowanym wzorem kolorowanką, do których są dołączone specjalne permanentne flamastry dla dzieci do kolorowania materiału. Dzięki temu możemy samodzielnie, zgodnie z naszym gustem pokolorować torbę czy przyozdobić portfel. Flamastry można także wykorzystać do malowania różnorodnych wzorów na tkaninach. Zwykły t-shirt może stać się niezwykle oryginalną bluzką, która zachwyci każdego.

 

Akcesoria z serii Color Freedom:

 • Handbag , podręczna torebka na ramię
  Torebka jest dostępna w trzech kolorach i trzech unikalnych wzorach. Do każdej torby dołączone są kolorowe flamastry w specjalnie dobranych do całości kolorach. Od naszej wyobraźni zależy, jaki wygląd nadamy naszej torbie.
 • Deluxe Purse , elegancka torebka na ramię
  Elegancka torba na ramie, która będzie stanowiła niezwykle piękny dodatek do stroju. Torebka jest usztywniana, dzięki czemu położona nie traci swojego kształtu. Do każdej dołączone są specjalnie dobrane flamastry.
 • Tote Bag , duża torba na ramie
  Materiałowa, duża, pojemna torba na ramię, która może pomieścić np. książki czy duże zeszyty. 3 unikalne flamastry pozwolą uczynić z niej prawdziwe dzieło sztuki.
 • Backpack , kolorowy plecak
  Do każdego dołączone są 4 kolorowe flamastry, które pozwolą pokolorować plecak i sprawić, że nikt nie będzie miał podobnego.· Pencil Case, unikalny piórnik Można pokolorować go tak samo jak torebkę czy plecak tworząc w ten sposób niesamowity komplet.
 • Pencil Case , piórniki kosmetyczki
  Można w nich schować nie tylko długopisy i akcesoria szkolne, ale może także posłużyć jako kosmetyczka na dziewczęce drobiazgi. Stylistyką doskonale pasuje do torby na ramię czy plecaka.
 • Wallet , oryginalny portfel
  Dopełnienie kolorowego kompletu.
 • Markers
  Flamastry do kolorowania tkanin, które pozwolą przyozdobić bluzkę, t-shirt czy ulubione spodnie.

Dystrybutor: LIME

Merlin.pl

Zobacz inne pomysły na prezent: