Reklama

Brytyjska marka Brother Max to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa, czyli tego co najważniejsze w przypadku produktów skierowanych do maluszków. Jednak poza tymi podstawowymi atrybutami, artykuły dziecięce Brother Max mogą pochwalić się również unikatowym stylem i innowacyjnymi rozwiązaniami, zapewniającymi dzieciom wygodę, a rodzicom ułatwiającymi życie. W ofercie firmy znajdują się między innymi praktyczne krzesełka, śliniaki, zabawki do kąpieli i oczywiście pomysłowe akcesoria do karmienia.

Brother Max Kubek niekapek „Close & go”

Brother Max Kubek niekapek „Close & go”

Kubek niekapek „Close & go” nie tylko pomoże maleństwu w nauce samodzielności, ale również uprości życie rodzicom, ograniczając ilość plam na ubrankach i rozlane dookoła picia. Jego ergonomiczny kształt wręcz idealnie pasuje do dziecięcych rączek, ułatwiając trzymanie, a tym samym zapewniając maksymalną wygodę użytkowania. Solidne uchwyty pozwalają na komfortowe korzystanie z kubeczka zarówno jednaą, jak i dwiema rączkami. A wytrzymała konstrukcja gwarantuje długotrwałe użytkowanie, nawet przy wyjątkowo zdolnych w psoceniu maluszkach. Ponadto końcówka "Close & go" skutecznie zapobiega wylewaniu się płynnej zawartości, tak więc kubek można swobodnie zapakować do plecaczka czy torebki i zabrać do przedszkola, na spacer, plac zabaw lub w dłuższą podróż. Niekapek dostępny jest w wersji limonkowej i morskiej, obie o pojemności 220 ml.

Brother Max Unikalny pojemnik do mleka w proszku

Brother Max Unikalny pojemnik do mleka w proszku

Unikalny pojemnik do mleka w proszku Brother Max  został specjalnie pomyślany, jako pomoc podczas karmienia w podróży. Wyróżnia się smukłym kształtem oraz sprytnym lejkiem. Przy jego pomocy bez problemu napełnimy każdą butelkę, unikając rozsypania dookoła proszku. Ponadto specjalny trójdzielny system pozwala na przygotowanie aż trzech porcji mleka, każda po około 240 g. W ten sposób po napełnieniu pojemnika w domu, będziemy mieć odmierzone dawki na cały okres podróży. Dozownik nie posiada również żadnych zbędnych zakamarków blokujących pokarm, które mogłyby prowadzić do jego marnowania i utrudniać późniejsze mycie.

Brother Max Garnuszek na przysmaki Easy Hold

Brother Max Garnuszek na przysmaki Easy Hold

Pojemnik Easy Hold   to pomysłowe naczynko w sam raz na małe przekąski, zarówno w domu, na przykład podczas oglądania bajek, jak i na spacerze czy w podróży. Praktyczna przykrywka wykonana jest z elastycznego materiału i pozwala na wygodne sięganie do garnuszka po jedzenie, zapobiegając jednocześnie jego rozsypaniu, nawet gdy naczynko znajdzie się do góry nogami. Idealne rozwiązanie dla nie zawsze uważnych maluszków, ograniczające bałagan do minimum. Ponadto po zdjęciu przykrywki pojemnik przekształca się w wygodną miseczkę z poręcznym uchwytem, którą można wykorzystać do karmienia dziecka lub podczas nauki samodzielnego jedzenia.

Pojemniki do przechowywania żywności 2 etap (op. 4 szt)

Pojemniki do przechowywania żywności 2 etap (op. 4 szt)

Pojemniki do przechowywania żywności 2 etap to zestaw innowacyjnych spinanych razem niewielkich naczynek w sam raz na obiadową porcję dla maluszka. Pomysłowa konstrukcja ułatwia napełnianie i przechowywanie, upraszczając przygotowywanie posiłku. A dzięki niezwykle szczelnym pokrywkom na zawiasach, naczynka doskonale sprawdzą się również w podróży. Aby przygotować posiłek wystarczy odłączyć jeden pojemniczek, rozmrozić w mikrofalówce i można podawać gotowe jedzenie, prosto z naczynka lub po przełożeniu do miseczki. Produkt jest przyjazny wszelkim ułatwiającym życie urządzeniom, tj. zamrażarkom, zmywarkom, kuchenkom mikrofalowym oraz sterylizatorom.

ABC Kid

Brother Max Zestaw miseczek i łyżeczek Easy hold

Brother Max Zestaw miseczek i łyżeczek Easy hold

Wielofunkcyjny zestaw miseczek i łyżeczek Easy hold najpierw ułatwi rodzicom karmienie maluszka, a później pomoże dziecku podczas nauki samodzielnego jedzenia. Doskonale sprawdzi się w domu i podróży. W jego skład wchodzi duża miseczka, mniejsza z przegrodą oraz przykrywka wraz z termoczułymi sztućcami, wskazującymi zbyt gorący posiłek. Ergonomiczny kształt gwarantuje pewny chwyt, co zapobiega wytrąceniu mamie z ręki naczynia przez żywiołowe dziecko oraz ogranicza powstawanie bałaganu podczas prób samodzielnego spożywania posiłków w przypadku uczących się niezależności maluszków.

ABC Kid

Brother Max Zestaw 3 Śliniaków Catch & Fold

Brother Max Zestaw 3 Śliniaków Catch & Fold

W skład zestawu Catch & Fold wchodzi specjalny pojemniczek oraz, doczepiane do niego, trzy ultra miękkie bawełniane śliniaki. Cały komplet sprawia, że karmienie staje się procesem zdecydowanie czystszym i łatwiejszym. Śliniaki nie przesiąkają, skutecznie chroniąc ubrania dziecka. Po posiłku brudne śliniaki oraz sztućce można zwinąć i zapakować do szczelnie zamykanego chwytaka na okruszki, co jest szczególnie przydatne w przypadku spożywania posiłków poza domem. Śliniaki można swobodnie prać w pralce , a plastikowy pojemniczek wystarczy wypłukać.

Wszystkie te pomocne w karmieniu akcesoria marki Brother Max są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych, gdyż nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, takich jak Bisfenol A, ftalany czy PVC.

Producent: Brother Max

Miska niewyspyka Brother max, to bardzo ciekawe rozwiązanie dla rodziców, którzy podają swoim dzieciom przekąski w ciągu dnia. Przez gumowe wieczko w kształcie biedronki, dziecko może włożyć rączkę i wyjąć smakołyk bez konieczności zdejmowania pokrywki. Dzięki temu, miska utrzyma wewnątrz jedzenie, nawet kiedy się przewróci. Wygodny uchwyt pozwala na zabranie miseczki nawet na spacery bez obawy, że coś z niej wypadnie. Miękkie tworzywo wieczka, jest bezpieczne dla rąk dziecka, nie zadrapie, ani nie zablokuje rączki wewnątrz.  Pokrywkę można też w każdej chwili zdjąć i korzystać, np. do zjedzenia zupy.
Mojej córce przypadła do gustu opcja z pokrywką, bardzo nam się też przyda w podróży samochodem, na drobne posiłki.
Wesoła i soczysta kolorystyka spodoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom. Praktyczne i ładne. Bardzo lubię takie gadżety.