Reklama

W uświadomieniu dzieciom jak ważna jest higiena jamy ustnej mogą pomóc przeróżne zabawki. Dbając o ząbki swoich lalek dziewczynki przekonają się, że szczotkowanie własnych nie jest wcale takie straszne, ale za to niezbędne do utrzymania ich w zdrowiu. Podobnie wcielenie się w postać profesjonalnego dentysty pomoże dziecku oswoić się z tym co dzieje się w gabinecie stomatologicznym. Jak wiadomo nauka poprzez zabawę jest najbardziej skuteczna, a przy tym dostarcza maluchom dużo radości.

Basia i dentysta - wydawnictwo Egmont

"Basia i dentysta" to pełna humoru opowieść o wizycie Basi i jej rodziny u stomatologa. Uświadamia ona maluchom, że taka wyprawa nie musi być wcale straszna, choć respekt przed gabinetem dentystycznym czują nie tylko dzieci. Mali czytelnicy zobaczą jak radzić sobie w trudnych sytuacja i wyjść z nich z uśmiechem na ustach.

Producent:  Wydawnictwo Egmont

merlin.pl

 

Play-Doh dentysta Hasbro

Zestaw ciastoliny Play-Doh dentysta pozwoli dziecku zostać profesjonalnym stomatologiem, dla którego plombowanie zębów, ich wyrywanie, usuwanie kamienia czy zakładanie aparatu ortodontycznego to codzienność. Maluch znajdzie w nim mnóstwo gwarantujących doskonała zabawę akcesoriów, jak chociażby naprawdę działające wiertło dentystyczne.

Producent: Hasbro

cudownaplaneta.pl

 

Baby Alive pierwszy ząbek Hasbro

Baby Alive pierwszy ząbek to lalka, która wymaga szczególnej opieki ze strony swoich małych właścicielek. Wystarczy nacisnąć na jej języczek, aby zobaczyć rosnące ząbki. Zadaniem dziecka będzie złagodzenie bólu oraz pokazanie laleczce jak właściwie dbać o nie. Pomogą w tym specjalne akcesoria, jak gryzaczek czy pasta do zębów.

Producent: Hasbro

Smyk

 

Natalia - lalka czyścioszek

Natalia - lalka czyścioszek pokaże dzieciom w jaki sposób powinny dbać o higienę. Po naciśnięciu na brzuszek poprosi o niezbędne do mycia ząbków akcesoria lub o uczesanie włosków. Opieka nad taką podopieczną wykształci w dziewczynkach pozytywne nawyki dbania o swoje zdrowie i wygląd. Więcej...