Reklama

W przypadku dzieci akcesoria pomocne w utrzymaniu higieny jamy ustnej powinny być nie tylko praktyczne, ale również wyróżniać się formą i kolorami. Fikuśne klepsydry czy uchwyty mogą okazać się doskonałymi sprzymierzeńcami w nauce regularnego oraz odpowiednio długiego szczotkowania ząbków.

Klepsydra do odmierzania czasu mycia zębów przez dzieci niemieckiej firmy HESS-Spielzeug. Wykonane są z drewna najwyższej jakości i pomalowane ekologicznymi farbami. Figurka potrafi przytrzymać szczoteczkę do zębów dziecka. Wesoły przedmiot sprawi, że dzieci dłużej będą szorowały zęby i elegancko odstawia szczoteczkę, która bezpiecznie wyschnie czekając na następne mycie zębów.

 Merlin.pl

Klepsydry piaskowe pomogą odmierzyć okres, przez jaki maluch powinien szczotkować zęby, aby prawidłowo zadbać o ich zdrowie. Taka wizualizacja pozostałego do końca nudnego rytuału czasu będzie ponadto dla dzieci niewątpliwą atrakcją, która nieco odwróci ich uwagę i zmotywuje do wytrwałości. Szczególnie praktyczne do łazienki będą klepsydry z przyssawkami, które można przymocować do lustra bądź glazury.

klepsydra-piaskowa.pl

Podstawka na szczoteczki z klepsydrą Abakus

Podstawka na szczoteczki z klepsydrą Abakus łączy w sobie praktyczny pojemnik z czasomierzem. Kolorowy piasek w klepsydrze przesypuje się około 3 minut, czyli odpowiednio długo dla dokładnego wyczyszczenia ząbków.

abakus-baby.pl

Odmierzacz czasu do mycia zębów
  1. Odmierzacz czasu do mycia zębów - Cyrk to kubeczek na szczoteczkę oraz narzucająca czas szczotkowania klepsydra w jednym. Zdobiący całość radosny klaun ma za zadanie zachęcić dzieci do korzystania z zestawu i nadać codziennemu myciu formę zabawy.

    Fabryka Wafelków

  2. Odmierzacz czasu do mycia zębów - Kotek to ozdobny kubek, w którym można przechowywać szczoteczkę do zębów oraz klepsydra, która po przekręceniu pozwala na określenie czasu szczotkowania zębów przez niecierpliwe dzieci.

    Fabryka Wafelków
uchwyty na szczoteczkę Miradent Flipper


Zabawne uchwyty na szczoteczkę Miradent Flipper mają zachęcić dzieci do codziennej i prawidłowej higieny jamy ustanej. Zadanie to spełnia ich kolorowa i przyjazna zwierzęca forma uwielbiana przez maluchy. Nakładka zapewnia ponadto higieniczne przechowywanie szczoteczki, a przyssawki umożliwiają przymocowanie jej na dowolnej wysokości, odpowiadającej dziecku.

shop-dent.pl

Irygator Waterpik WP-260E2

Waterpik WP-260E2 to pierwszy irygator przystosowany specjalnie dla dzieci. Wyjątkowy wygląd oraz dołączone do produktu naklejki zachęcą małych urzytkowników do korzystania z niego. Szczególnie polecany dla dzieci noszących aparaty ortodontyczne, usunie resztki pokarmowe z miejsc niedostępnych dla szczoteczek.

shop-dent.pl