Reklama

Konik Rody od momentu kiedy po raz pierwszy pojawił się na rynku w 1984 roku stał się już kultowa zabawką rozpoznawaną na całym świecie. Jest on zabawnym, ale i niezwykle cennym wsparciem fizycznej aktywności dzieci. Pomaga w rozwoju równowagi, umiejętności ruchowych oraz koordynacji. Ponadto wzmacnia mięśnie grzbietu, nóg i ramion, a także ćwiczy chwyt i reakcje obronne na wychylenia z równowagi. W wielu krajach wykorzystywany jest w przedszkolach jako narzędzie do ćwiczeń psychoruchowych. Terapeuci używają go także na zajęciach korekcyjnych. Przede wszystkim jednak Rody to genialna zabawka, która dostarczy wszystkim maluchom dużo radości i relaksującej rozrywki.

Dzieci będą zachwycone możliwością skakania na tym uroczym koniku oraz przytulania swojej zabawki. Powierzchnia "skoczka" została tak ukształtowana, aby zapewnić maluchowi możliwość bezpiecznego siedzenia oraz swobodnego odbijanie się od podłoża zarówno w miejscu, jak i w ruchu. Uszy konika pełnią rolę poręcznych uchwytów pomagających utrzymać się w "siodle".

Konik na biegunach Rody cechuje się łagodnym, zaokrąglonym kształttem, a także miękkość oraz elastyczność konstrukcji. Jest również miły w dotyku i ma przyjemny zapach. A dzięki wymiennej bazie można w prosty sposób zamienić go w idealnego konika na biegunach.

Zabawka produkowana jest w Europie z wysokiej jakości materiałów, bez użycia szkodliwych dla zdrowia zmiękczaczy na bazie ftalanu, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna. Konik jest również niezwykle trwały i bezproblemowy w utrzymaniu czystości. Dostępny w różnych kolorach.

Dzięki swojemu unikalnemu stylowi oraz zapewnianej przez niego ponadczasowej formie rozrywki konik Rody jest zabawką, która z powodzeniem będzie służyć przez wiele lat, dając kolejnym pokoleniom ogromną dawkę radości. Dzieci spędzając czas z tym uroczym przyjacielem na pewno nie będą się nudzić, mogą skakać, bujać się czy tulić mięciutkiego konika. Według amerykańskiego czasopisma Authism wszystkie piłki i skoczki Gymnica znajdują się w czołowej dziesiątce prezentów dla nadpobudliwych dzieci.

Cechy produktu:

  • daje możliwości różnorodnych form zabawy,
  • ponadczasowy wygląd,
  • miękki i elastyczny,
  • wykonany z bezpiecznych materiałów,
  • pozytywnie wpływa na wiele aspektów rozwojowych dziecka.

Przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Więcej informacji o koniku Rody i innych skoczkach na rody.com.pl.

Dystrybutor: Klubben

Klubben