Reklama

Krówka do skakania dla dzieci

Maluchy uwielbiają biegać, skakać i tańczyć. Są w nich niespożyte pokłady energii. Jeżeli mamy w domu małego wielbiciela skakania doskonałą zabawką dla niego będzie Krówka piłka do skakania (75 zł). Zabawka działa na zasadzie piłki gimnastycznej, doskonale odbija się od podłoża, a do trzymania się służą specjalne uchwyty umieszczone na głowie zwierzaka.

Zabawka doskonale nadaje się dla rozbrykanych i pełnych energii dzieci. Można jej używać w domu jak i do zabawy na powietrzu. Krówka piłka do skakania jest pompowana, dlatego nie ma problemu z jej przechowywaniem. Skoczek przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 lat, młodsze mogą bawić się pod nadzorem osób dorosłych.

Zestaw Krówka Tootiny zawiera: skoczka Tootiny, specjalną pompkę do wielokrotnego pompowania, zatyczkę. Wszystko zapakowane jest w estetyczne, tekturowe pudełko ozdobione czarnymi łatami. Wymiary: 25x50x45 cm. Jakość kontrolowana jest na każdym etapie produkcji (od materiału po produkt końcowy). Skoczek Tootiny spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN71, nie zawiera materiałów szkodliwych, pomalowany jest bezpieczną dla dzieci farbą. Zabawkę można czyścić wodą, bez użycia detergentów.

Dystrybutor: Tootiny