Reklama

Podczas wyboru pierwszego rowerku dla dziecka wielu rodziców zastawia się czy zdecydować się na model biegowy czy wyposażony w pedały. Ten pierwszy doskonale wpływa na rozwój zdolności motorycznych maluszków, uczy utrzymywania równowagi i kontroli jednośladu, co stanowi doskonały wstęp do jazdy na klasycznym rowerze. Jednak każdy zdaje sobie sprawę, że będzie go musiał kiedyś zastąpić rowerkiem z pedałami. Może więc lepiej od razu zakupić taki?

Wyjściem z tego dylematu będzie rowerek 2 w 1 od Hip Kids, łączący w sobie oba modele. Maluszek może rozpocząć naukę utrzymywania równowagi na dwóch kółkach od opcji rowerku biegowego. A kiedy opanuje już podstawowe umiejętności, rodzice mogą dołączyć pedały i przekształcić jednoślad w klasyczny pojazd.

2 in 1 balance bikes

Rowerek biegowy wykonany jest ze stali, posiada przednie i tylne hamulce oraz regulowaną kierownicę i siodełko. Do zestawu dołączono również małe kółka boczne, które można zamontować, gdyby dziecko potrzebowało jeszcze trochę dodatkowej pomocy podczas nauki jazdy.

Rozwiązanie w postaci odłączanych pedałów czyni z rowerka 2 w 1 jeden z najciekawszych i najbardziej praktycznych pojazdów na rynku rowerów dziecięcych. Cała operacja przejścia z rowerku biegowego do klasycznego czy odwrotnie jest bardzo prosta i bezproblemowa.

Cechy produktu:

  • przednie i tylne hamulce,
  • regulowane siodełko i kierownica,
  • wygodne siedzenie z uchwytem do łatwego przenoszenia,
  • gumowe opony,
  • łatwy do montażu i usunięcia system napędowy.

Rowerek rekomendowany jest dla dzieci od 3 do 6 roku życia.

Producent: Hip Kids

Hip Kids