Reklama

Dzieci uwielbiają jazdę na rowerze i latem chętnie spędzałyby na nim całe dnie. Kupując jednoślad rodzice często wybierają większy model, aby maluch nie wyrósł z niego zbyt szybko. Jednak jazda na takim zbyt dużym rowerze może być dość kłopotliwa i częściej prowadzić do upadków oraz kontuzji.

Z rozwiązaniem wychodzi hiszpańska firma Orbea, która stworzyła, rosnące wraz z dziećmi, rowerki dziecięce Grow. Oprócz regulowanej wysokości kierownicy i siodełka pozwala on na zwiększenie długości ramy  odpowiednio do wzrostu małego rowerzysty. Ponadto jednoślad został zaprojektowany z duża dbałością o szczegóły, a także uwzględnieniem prawidłowej postawy dziecka na rowerku oraz wagi sprzętu. Nisko umieszczony środek ciężkości pozwala na łatwiejsze kierowanie i większą stabilność podczas jazdy.

Rower Grow

Jeden rower, na którym może jeździć dziecko w różnym wieku to świetne rozwiązanie, zarówno jeśli chodzi o wygodę malucha, jak i oszczędność pieniędzy. Obecnie w ofercie firmy znajdują się cztery modele Grow, przeznaczone dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 9 lat. Posiadają one wieczystą gwarancję, która przechodzi na każdego następnego użytkownika.

Producent: Orbea