Reklama
Smoczek Bibi

Smoczki dla dzieci Bibi   zaprojektowane zostały przez szwajcarskich specjalistów, z myślą o zaspokojeniu potrzeb dzieci i niemowląt. Łączą one w sobie wysoką funkcjonalność oraz różnorodność przyciągających uwagę wzorów. Wykorzystanie innowacyjnych technologii   "made in Switzerland"   gwarantuje smoczkom najwyższą, szwajcarską jakość, czyniąc z nich produkty w pełni bezpieczne i dostosowane do potrzeb dziecka. Jeśli zaś chodzi o wzornictwo, to motywy "I love mama" i "Papa is the best" dorobiły się już statusu "best sellera", a kolekcja "Little Stars" jest na dobrej drodze do uzyskania tego prestiżowego tytułu.

Smoczki Bibi

W smoczkach Bibi zastosowano wiele rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa oraz poczucia wygody korzystających z nich maluszków. Ich   ortodontyczny kształt     wspiera naturalny i prawidłowy rozwój zgryzu i podniebienia. Anatomicznie wyprofilowana tarcza     wyposażona została dodatkowo w otworki wentylacyjne gwarantujące komfort nawet podczas długotrwałego noszenia. Z kolei umiejscowione na niej wypustki chronią delikatną skórę dziecka i zapobiegają podrażnieniom wokół ust.

Smoczki wyposażone są ponadto w specjalne osłonki   "protection cup"   , chroniące przed zabrudzeniem. Dzięki czemu można je bezpiecznie podać dziecku w dowolnej chwili, bez konieczność wcześniejszego mycia.

Smoczki Bibi

Do produkcji smoczków wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, nie wywołujące podrażnień i gwarantujące maluszkowi całkowite bezpieczeństwo. Nie zawierają Bisfenolu A. Każdy egzemplarz poddawany jest bezwzględnej kontroli poprzez ręcznie sprawdzane, tak aby w ręce odbiorców trafił produkt najwyższej jakości.

Smoczki Bibi dostęne są w trzech rozmiarach:

  • 0 - 6 miesięcy,
  • 6 - 12 miesięcy,
  • 12 - 36 miesięcy. 

Producent: Bibi