Reklama

Gdy przychodzi pora karmienia i głodny maluszek zaczyna płakać liczy się szybkość i bezpieczeństwo podania posiłku, a także łatwość jego przygotowania, która to znacznie poprawia komfort życia rodziców i karmienie dziecka.

Ekspres do mleka Bib'expresso marki Beaba wychodzi na przeciw właśnie takim oczekiwaniom. Głównym założeniem przy jego powstawaniu było przyrządzenie w jak najkrótszym czasie idealnego posiłku dla dziecka przy użyciu tylko jednej ręki. Na przygotowanie butelki z mlekiem urządzenie potrzebuje jedynie 30 sekund, a dzięki systemowi "direct water control" gwarantuje on uzyskanie odpowiedniej temperatury 37 stopni C. Eliminuje się w ten sposób ryzyko poparzenia dziecka oraz potrzebę schładzania przegrzanego mleka. A ponieważ do całego procesu przygotowania potrzeba jest tylko jedna ręka, drugą można swobodnie tulić maluszka.

Bib'expresso może również pełnić rolę zwykłego podgrzewacza do butelek lub słoiczków, a po odłączeniu od bazy nie zajmuje dużo miejsca i można go wszędzie ze sobą zabrać. Doskonałe rozwiązanie w podróży.

Z tyłu urządzenia znajduje się pojemnik służący za miejsce przechowywania butelek, w którym zmieszczą się trzy sztuki. Sprawdzi się on również w roli sterylizatora do mikrofalówki.

W celu zapewnienia absolutnej higieny Bib'expresso wyposażony zosatł w system czyszczenia parowego. Dostęne są dwie wersje kolorystyczne aparatu: żywa oraz łagodna.

Ekspres do mleka Bib'expresso marki Beaba

Więcej o produktach dla dzieci marki Beaba na stronie www.beaba-polska.pl.

Dystrybutor: Solution Baby Care