Reklama
organizer na biurko

Któż z nas nie męczył się z ciągłym bałaganem na biurku. Porozrzucane karteczki, zszywki, spinacze biurowe, porozrzucane kredki czy długopisy, to prawdziwe utrapienie miłośników porządku.

Kiedy zaczyna się szkoła dużą pomocą dla ucznia będzie piękny przybornik biurowy, który pozwoli uporządkować bałagan. Przybornik biurowy Wiktor (ok. 70 PLN) jest wykonany z drewna.  Posiada cały system sprytnie ułożonych przegródek, które pomieszczą karteczki, notesiki, kleje, długopisy i wiele innych drobiazgów.

Przybornik jest wyposażony w specjalne szufladki w których można schować zszywki, spinacze czy gumkę do ścierania. Z nim nie grozi bałagan i ciągłe szukanie potrzebnych rzeczy.

 

muuda.pl

Jak wiemy dzieci w różnym wieku w większym lub mniejszym stopniu lubią rysować. Moja chrześnica wręcz uwielbia :) Ma sporą ilość kredek, mazaków, zeszytów i bloków, jak przyjdzie z całym asortymentem to robi się spory bałagan jak wysypie kredki z wszystkich piórniczków. Myślę, że przydałby jej się taki organizer. Spełniałby swoją rolę teraz i przez cały czas szkoły ponieważ swoją budową nie podkreśla konkretnej przynależności wiekowej( pasuje dla przedszkolaka jak i małego ucznia, a nawet nastolatka) Na pewno podobałby się dziecku ze względu na sporą ilość przegródek i schowków. Mnie najbardziej podoba się w nim to że wykonany jest z drewna, pasuje do wszystkiego i jest trwały, a zarazem ekologiczny. Można go z czasem potraktować indywidualnie i pomalować albo ozdobić techniką decoupage co dodatkowo zachęci dziecko do posiadania takiego przedmiotu i porządkowania biurka. Sami dobrze wiemy jak bardzo cieszą nas rzeczy, przedmioty wykonane własnoręcznie:)

margaret17zz

Zobacz inne pomysły na prezent: