Reklama

Urządzając pokoik dziecka podejmujemy się bardzo trudnego wyzwania.  Niewielką przestrzeń musimy tak zaaranżować aby nie tylko była funkcjonalna i bezpieczna dla naszej pociechy , ale również stymulowała jej rozwój i była azylem do wypoczynku i zabawy.  

Zabawkowicz zfascynowany Krajem Kwitnącej Wiśni zainspirował aranżację pokoi córek Pauliny Przybysz- 3,5 letniej Matyldy i kilkumiesięcznej Rity.  Motywami przewodnimi stylizacji stały się dekoracje z szat laleczek Kimmi Junior .  Japońskie motywy przy pomocy aplikacji i naklejek zostały przeniesione na mebelki i akcesoria.  Ponieważ każde dziecko lubi mieć tajemne schowki w pokoikach znalazły się kolorowe pudełka i walizeczki , które pomieszczą nie tylko sekrety ale również ubranka dla lalek lub inne małe przedmioty.  Bardzo ważnym elementem pokoju dziecka jest oświetlenie, oprócz głównych lamp obok łóżek znalazły się urocze lampki nocne , która zapewniając trochę światła dają dziecku poczucie bezpieczeństwa w nocy. Na podłodze w pokoju Matyldy rozłożono trójwymiarowy dywan , który nie tylko będzie wspaniałą ozdobą ale również pobudzi wyobraźnię dzieci. Cudowną dekoracją pokoju okazała się poduszka w kształcie serca w bajecznych kolorach. Całość aranżacji dopełniły powieszone na ścianach obrazki przedstawiające laleczki Kimmi Junior. Każda z nich odwołuje się do prawdziwych wartości życia a pojawienie się ich w domu ma zapewnić  jego mieszkańcom szczęście radość i harmonię.

 

Zainspirowanie sztuka japońską, której główną cecha jest minimalizm pozwoliło na stworzenie bardzo oryginalnych i magicznych, bo zaczarowanych przez lalki dla dzieci Kimmi Junior pokoi.

 Dystrybutor: Kimmi Junior