Reklama

Urodziny naszej pociechy to bardzo ważne wydarzenie, które należy uczcić i ciekawie zorganizować . To okazja do wesołej zabawy w gronie najbliższych przyjaciół, do podzielenia się radością z tak ważnej chwili. Urodziny są niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu naszego dziecka, dlatego warto mieć na nie niepowtarzalny pomysł, który zachwyci maluchy i pozwoli im przeżyć niesamowitą przygodę.

Kimmi Junior to lalki i niezwykłe akcesoria, które propagują przyjaźń i  radość. Myśl przewodnia towarzysząca  zabawie „Przyjaciele dają radość” pokazuje i uczy jak budować trwałe relacje przyjaźni, jak otaczać innych sympatią i życzliwością.

Lalki dla dzieci Kimmi Junior różnią się od siebie, każda ma inne imię, inną datę urodzenia i inne upodobania. Uczestnicy urodzinowej zabawy mogą wcielić się w wybraną przez siebie bohaterkę. Zanim dzieci spotkają się na urodzinowej zabawie, można każdemu uczestnikowi przyjęcia wręczyć zaproszenie z opisem jaką będzie postacią, jak ona wygląda i jaka jest. Dzieci mogą wcielić się w daną postać i taką odgrywać podczas urodzinowej zabawy.

Niezbędne do zachowania japońskiego stylu będą stroje imitujące kimon.  Każdy rodzic może je z łatwością wykonać za pomocą odpowiednio upiętego szlafroka czy kawałka materiału.  Wystrój sali powinien zawierać elementy japońskie, jak lampiony, ozdoby czy kolorowe maski. Japońska muzyka też jest jak najbardziej wskazana.

Kiedy wśród uczestników zabawy są chłopcy można zaproponować im wcielenie się w japońskich dostojników, którym można przypisać imiona i upodobania. Nie zapominajmy jednak o przewodniej myśli, jaką jest przyjaźń i radość. Nie organizujmy zabaw mających na celu rywalizację czy wyłonienie najlepszego uczestnika danej konkurencji. Wspaniałym uzupełnieniem zabawy będą zabawy integracyjne, które pozwolą lepiej poznać się uczestnikom zabawy czy wesoła nauka pisania japońskich znaków.

Zobacz inne pomysły na prezent: